24 hodín bez príjmu tekutín

Lulita

tak nebudes mat ani tie, vodu pit treba!!! ako inak chces vyplavit skodliviny z tela? niekedy mam pocit, ze som v krajine blbcov, rozmyslaj omg

dafaq

mayday viem :) ale ja som to neurobil umyselne :D inak sa nedalo, proste som bol "lost" a to doslova :D he.. :Da potom voda chutila ako nikdy predtym, a jedlo tiez.. hmm ale paradoxne jedlo nie, ale voda ano :)
ti ludia co sa stazuju na tazky zivot, by som ich fakt hodildo pivnice len na 2 dni :) vsetky psych poruchy by zmizli :D

dafaq

a poznate tu detox metodu kde vypijete 5 dni za sebou 5 litrov vody roznomerne rozlozenych po litri kazdych 5 hodin?

spaceboy

ahoj, mozes sa obmedzit v strave, alebo, zmenit stravovacie navyky, ale mal by si mat neustale dostatocny prijem tekutin, teda 1,5 az 2,5 litra denne. Jednym dosledkom dehydratacie je unava a znizenie vykonu organizmu a mohol by si mat z toho aj zdravotne problemy. Tekutinami taktiez vyplavujes toxiny z tela. Nieco o narazovej dehydratacii pisu aj tu
wanda.atlas.sk

Lulita

orol - ale to si nejak mimo, organizmus bez vody skodliviny nevyluci, ked chces nejedz 24 hod. ale musis praveze vela cistej vody pit a nie vino omg :)))