Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Pomôcť chudnutim mamke

Príspevok v téme: Pomôcť chudnutim mamke
4ja4

Dobrý deň,
chcela by som sa vás opýtať a pomôcť o radu resp. rady.
Moja mamka má 55 rokov a váži 120 kg.
Kvôli zdravotným problémom mala by schudnúť.
Chcela by som jej v tom nejako pomôcť ale bojím sa že zle pomôžem. (ohľadom stravy... )
Mohli by ste mi staršie dámy pomôcť? nejakým jedálničkom? ako začať atď?
Ako viem ktoré sú zdravé a nezdravé veci ...
Len si myslím že chudnúť okolo 30-tky a 50-tky je tam nejaký rozdiel, či sa mýlim???
ďakujem vopred za pomoc.
(ps: hlúpe námety sem nepíšte ďakujem!)

JessicaI

4ja4 ja mam s mojou mamou taky isty problem ale ona ma viac rokov a nechce ma vobec pocuvat a riadit sa radami. Nebyvam s nou a tak jej je tazko pomoct ked ona sama nechce.
Tvojej mame pomoze ked bude cez den pit vela cistej vody aspon 3L denne. Ma sa pit 400ml na 10kg vahy. Rano pidem teplu vodu s citronom polhodinu az hodinu pred ranajkami. Treba jest pravidelne asi 5-6x denne v mensich davkach. Menej sladkosti a bieleho peciva. Menej kolacov z kysnuteho cesta a vysmazanych jedal. Na veceru treba jest len zeleninove salaty, jogurty, ryby alebo nieco ine netucne a neobsahujuce cukor. Treba chodit na prechadzky aspon na pol hodinu denne. Aby bolo trochu viac pohybu ako ma doteraz.
Uvidis, ze to pomoze. Drzim paste.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.