Trpim samotou a depresiami

Príspevok v téme: Trpim samotou a depresiami
Luisa

Ahojte,
Depresiami trpim uz desat rokov,momentalne mam priatela
a jednu jedinu kamaratku ktora tak mozno raz do tyzdna ide so mnou von.Po praci som unavena lahnem si a kym nedojde priatel tak ma ide roztrhnut.Na to vsetko mam problemy v komunikacii vacsinou ked sa necitim dobre.Cudzich ludi sa lakam.Zacina mi z toho sibat znovu.pred dvoma rokmi som bola v Pezinku dali ma tam totalne do kopy ale postupne sa to znovu dostava do tych istych kolaji.....Velmi tazko sa zosnamujem s ludmi.....nebavi ma takto zit trpim.ked som bola este zdrava rada som spoznavala ludi teraz je to uplny opak...dokazala som sa rozpravat s hocikym.Nikedy som pracovala v administrative a teraz som tak klesla ze upratujem.Tam odpracujem par hodin.
Neviem ci by som zvladla 8 hodinovy pracovny pomer.Ale chcela by som byt medzi ludmi.Neviem co so sebov.....

Mimulus

Lulita - prepáč ale musím sa svojho názoru zastať. Kto z tých ľudí, ktorí sú naozaj nešťastní vyskúšal obyčajné ľudské objatie? Kto z nich išiel za niekým blízkym? A ak nikoho nemajú tak prečo ho do.... radšej nenájdu a neskúsia vynaložiť trošku viac energie? Najľahší spôsob je samozrejme ísť do ambulacie, dať sa vyšetriť, vziať recept, zaplatiť a fungovať. Ale o čom to je? Ja netvrdím, že lieky nepomáhajú zmierniť následky ale presne tak ako pomáhajú lieky tak pomáha smiech, zábava, spoločnosť milovaných... A nie útek za psychológom alebo chodiť na dovolenku do Pezinka.

Luisa

Mimulus- velmi pekne si to napisal.Keby som bola vnutri taka silna ako posobim na vonkajsok hned by to bolo cele inak...

Ty recesia :D to ako sa da zamilovat z recesie? Vsak tomu neprikazes ci ako ?