Liecba pomocou Joalis

Príspevok v téme: Liecba pomocou Joalis
Nicolas55

hoj,
mate skusenosti s touto liecbou? Priatelka bola teraz u akejsi sarlatanky, ktora je vyskolena ako dalsich X ludia a predpovedala, ze co jej je a dala jej 3 kvapky. Vyslo ju to na 70e. Pekna cifra, nie? Priatelka ma atopicky ekzem, migreny a aj silnu menstruaciu. Tak to isla skusit dotycnej sarlatanke, pretoze priatelkinej mame niekto povedal, ze dokazala diagnostikovat niekomu boreliozu len podla datumu narodenia. Aka presna trefa vsak? Cital som dost veci a kazdemu skoro diagnostikuju celiakiu alebo boreliozu. Povedala jej, ze ma nejake batkerie v slezine (preco by aj nie, ked slezina vlastne aj cisti, resp. je tam lymfaticky system), a ze menstruaciu ma bolestivu lebo z toho laveho vajicka sa odlupuje ta sliznica horsie, nieco v tom zmysle. Este jej natarala, ze keby mala teraz dieta, tak moze byt hyperaktivne a mohla by aj potratit. Zaujimave, potratit moze hociktora zena aj zdrava. Najlepsie na tom je, ze priatelka tomu veri. Hmm kazdy sme nejaky. Kedysi chodila priatelka do Kysuckeho noveho mesta tiez akejsi byvalej neurologicke, ktora mala akysi pristroj a podla toho pristroja priatelke ordinovala prasky/lieciva z mrtveho mora za nehorazne prachy. A hla, pomohlo? Hm mozno trochu, ale potom teda, ked jej to malo pomoct, preco teda zas zasla k inemu sarlatanovi? Asi predtym tie pripravky neboli ucinne. Inac vyhodila tam dost penazi zato. Efekt? Podla mna ziadny.
Priatelke som sam povedal, ze pokial si neupravi stravu - neprestane jest cokoladu, stiplave jedla, moc solene, tak moze chodit aj 20 sarlatanom a samotne uzivanie kvapiek jej nepomoze. K tomu nemusim mat ani ziaden kurz a tahat od ludi nehorazne prachy ako to robi ten Jonas a spol.
Je to na detoxikaciu organizmu. Nemyslite, ze detoxikovat mozem aj sam od seba, bez toho aby mi to vyskolena teta, ktora mozno predtym robila za pasom v nejakej fabrike povedala a zaplatil som jej niekolko tisic? Telo sa sprava tak ako sa clovek ku nemu chova a to potom vyuzivaju tito sarlatanski diabli.
Mozno by stacilo sportovat, jest zdravo a mat lepsi zdravotny styl a clovek by nemusel chodit k nejakym "vyhanacom diabla". Ked poviem priatelke, ze si z toho robim srandu, povie, ze som blby.
Ja nie som tiez nejaky vzor pre spravny zdravy zivot, ale viem sam, ze keby trpim nejakym ekzemom tak sa urcitym jedlam vyvarujem a nebudem ich jest.
Ale musim sa pochvalit, zacal som s otuzovanim a citim sa fajn. Tymto si telo vybuduje samo imunitu resp. ju zlepsi.

Mate dakto teda s tymto skusenost?
Dakujem

mudryk

Nicolas, ja som uzival aj Joalis aj ine lieky, byliny a cinske a homeo. Taky mix lebo som mal vela problemov so zdravim. A musim ti potvrdit ze mi kvapky Joalis pomahali. Tak nehadz flintu do zita ked nevies o com to cele je. Kritizovat je najlahsie ale najskor treba viskusat a az ked si overim potom mozem kritizovat. Uvidis sam ze ked viskusas nebudes mudrovat.

Nicolas55

ja sa zatial otuzujem studenou sprchou kazde rano a aj pocas sprchovania striedam teplu so studenou, robim to asi 4 mesiac a je to v pohode. Siel by som aj do jazera, ale cakaju ma statnice v skole, tak nechcem nic riskovat, zeby som nejak ochorel. Keby ma ale necakali, tak urcite vyskusam jazero uz skor. Takto si pockam az do juna.

Nicolas55

aj bylinkam sa treba rozumiet a takisto treba s mierou, ale hadam mi neublizi caj z takej materiny dusky, alebo maty peprny?

Precital si si nieco niekedy o otuzovani? Robia to ludia co maju 60-70 rokov, venuju sa tomu mozno aj 10 rokov a nikdy neboli chori, mozno nadchu alebo virus ale rychlejsie to prekonali a bez nejakych pirul. Treba to robit s rozumom, a nie si napustit vanu studenou vodou a posadit sa do nej. Vtedy ten zapal dostanes. Ale predsa sprcha studenou vodou v trvani 3-4 minuty a este ked sa pritom trochu pohybujes a das si rozcvicku po sprche, ti nemoze nijak ublizit. Treba to robit systematicky a s rozumom. Nie v zime ist priamo do jazera ktore ma 2stupne, bez nejakej predchadzajucej pripravy.

UjoMiso

Nikolas nehnevaj sa ale ty strasne zjednodusujes. Aj bylinky musis najskor poznat lebo aj s nimi si mozes ublizit. Na cerstvy vzduch chod, to ti urcite urobi len dobre, ale liecbu by mal clovek zverit do ruk ludom ktory sa tomu rozumeju. Nasej rodine lieky veru moc nepomohli a konkretne v mojom pripade som sa kvoli bolestiam ani velmi nemohol pohybovat. O otuzovani studenou vodou radsej pomlcim, neviem ci tusis co su zapaly mechura a prostaty u mozov, ale ak nie tak bud rad. Tvoje rady su dobre pre zdraveho ako prevencia ale moc si s nimi nepomozes ked ta kvaria choroby. To bez urazky.
Ja neviem preco vsetkych oznacujes za sarlatanov. My sme konkretne neboli u ziadnej tety ale u vzdelanej osoby s velmi dobrym renome. Keby som mal len stotinu z jej vedomosti tak by som bol kral a mohol by som si liecebnu aj ja otvorit.
K pristrojom sa neviem vijadrit mozno ich je uz vela ale ved kazdy na nieco pride a da si patentovat, to neni zakazane. Mozno kazdy ten pristroj nieco dokaze. Nasa doktorka sa neriadila len pristrojom ovlada aj orientalne metody a ten pristroj bol pre nu len taky doplnok. Ako hovorim, jeden robi tak, druhy inak. Treba si najst dobreho doktora. Nastastie vsetci este nevymreli a kto hlada najde.

Nicolas55

ja sa ta len spytam UjoMiso: ako je potom mozne, ze uz existuje asi X takych pristrojov a kazdy dokaze diagnostikovat co komu je? Od rakuskych hranic az po ukrajinske najdes tolko pristrojov. Niekde som cital, ze vyroba takeho pripravku stoji mozno 1-2e. Predajna cena 14.5e. Preco je to tak? Lebo Jonas je dobry biznisman a vie ako nato a ako od ludi vytahovat peniaze. Presne na takomto principe funguju aj farm. spolocnosti, ktore zdvihaju ceny za lieky na tlak, cukrovku a ine civilizacne ochorenia.

Mozno ja budem potrebovat? Je to mozne, ale urcite nepojdem davat zarobit dakemu sarlatanovi. Zodvihnem svoju lenivu rit, pozriem si nejake bylinky a pojdem si ich nazbierat. Je jasne, ze nenajdem vsetky ako su v tych kvapkach. Ale urobim pre svoje telo to, ze pojdem na cerstvy vzduch, trocha pohybu. Keby ludia zdvihli zadky a urobili nieco, ale dnes sme kazdy lenivy (vsak uz aj autom ludia chodia do obchodu, ktory maju kusok od domu, potom sa niet co cudovat), takze je pre nas pohodlnejsie si kupit kvapky a z pohodlia domova si ich nakvapkat na lyzicku, ako si ist natrhat sami nejake bylinky ;)

Inac aj ja casto uzivam ATB. Rozhodol som sa, ze sa zacnem otuzovat, pretoze to posilnuje imunitu a clovek je vo vacsej dusovnej pohode. Co ma to stoji? Asi 1.2e/m^3 studenej vody. :)

UjoMiso

Nikolas, sice s tym Einstajnovym citatom mas pravdu, ale do kategorie ludskej hluposti patri aj ignoracia. To platilo celu historiu ze ked niekto nieco vymyslel tak vzdy bolo okolo milion pochybovacov co si klopali na celo a neverili ani tomu co vidia.
Na obranu Joalisiek musim povedat ze este nie sme na urovni kedy bude vacsina ludi vediet na akom principe to funguje. Ako kazdy chlap aj mna to pokusalo ale zato som neuvazoval ako ty ze hned blbost a podvod. Zas taky sprosty sme uz tiez vsetci neni aby nam tu mohol barskto naservirovat ho-no a mi povieme ze je to hruda zlata. U nas to vyskusala postupne cela nasa 5 clenna family a ja som bol na rade ako posledny. Neviem jak u druhych ale u nas zafungovalo u kazdeho. To by som uz nenazval placebo. Zacali sme detmi po jednom lebo je to trocha draha sranda. Najskor dcera ta bola stale na antibiotikach. Do polroka virazne zlepseny stav. Potom syn a druha dcera. Vtedy sa uz pripojila aj manzelka z jej problemami. Potom sme museli zabrzdit lebo som stratil robotu tak zene sa problem vratil. Az ked som zacal robit sme mohli ist dalej. Ako hovorim liecba je draha. Ale nic neni dolezitejsie ako byt zdravy. Ked to vsetko vyrabaju tak lahko a lacno, mohol by Jonas s tou cenou ist dole. Ruky by mu neodpadli. Ale co narobis, ked si uz clovek zvykne na prachy tak sa tazko odvyka. Co bolo pre mna najvacsim plusom za ktory som mu dal palec hore boli az moje problemy. Chronicka prostata a mocove cesty. Kdo to nezazil nevie co je to za nekonecnu bolest. Raz pride raz odide a nevies sa jej zbavit. Takze to u mna bola skuska co to spravi. Uz som tomu trocha veril ale nie celkom. Po vysledkoch by som si uz nedovolil povedat ze je to podfuk. Ono to naozaj funguje a neni asi ani tak dolezite ako a preco. Som ale toho nazoru ze je to skor na zaklade nejakych vedeckych poznatkov a nie nejakych nadprirodzenych schopnosti.
No a este k tomu ze maju tolko tych liecitelov co s tym robia. Urcite plati, ze ked dvaja robia to iste neni to to iste. Na druhej strane ale keby tie kvapky neucinkovali tak tolkoto ludi by nemohli zaskolit. Uz by sa to davno prevalilo ze je to chu-jovina. A hlavne pri tych cenach by sa na to uz davno ludia vykaslali.
Tak to nezatracuj este predtym jak ste to vyskusali. Este aj ty mozes v buducnosti nieco take potrebovat a mozno budes prekvapeny ked to zafunguje.
A aby som bol celkom objektivny tak mi sme nepouzivali len tieto Jonasove lieky ale nam nasa doktorka davala aj ine k tomu. Ale co sa pamatam neboli to ziadne veci z tych pyramidovych systemov.

Nicolas55

upresnim. priatelka chodila aj do KN na nejaku liecbu a tam bol pristroj mam pocit Imago. Tiez na zaklade tohoto pristroja sa zistovalo, co je cloveku a podla toho sa zistilo ake lieky mu treba ordinovat to sa nejak umiestnilo do toho pristroja a ten to nejak urcil tie lieky, tak nejak.

Hmm tyc pristrojov je uz akosi vela, co dokazu diagnostikovat nejake ochorenia jednotlivych organov a rozne zapaly a bakterie. Jedno pomocou diod a druhe pomocou sluchadiel ci coho a takych je tu dalsich XY. Co si ten clovek nevymysli este a co vsetko este nezneuzije, aby vytlkol prachy od inych :) Priatelka aj brala tie pripravky z mrtveho mora a rozne tie nejake co jej ten pristroj urcil: ekzem ma stale, mozno o trolilinku mensi (ci to pripisat tomu, tazko povedat), aj vytoky mava, migreny.

A na dobru noc:

Len dve veci sú nekonečné. Vesmír a ľudská hlúposť. Pri tej prvej si však nie som taký istý. (Albert Einstein)

Nicolas55

priatelke nepovedala, ze ma prist znova. len jej povedala nejake veci, dala jej kvapky a bolo. Inac prosim vas pekne. Ja teda nie som naivny, ale tento pristroj (asi to bol on, podobal sa) pouzival na jednom videu ten Jonas a mal ho napojeny na notebook. Akoze dokaze mi niekto vysvetlit ako ten pristroj na zaklade nejakych impulzov asi nervovych alebo coho mozno prudu elektrickeho dokaze zistit, ze niekomu chyba vitamin B1, B6, zelezo apod.? To podla tych udajov co mu ukazala rucicka vie on urcit ake vitaminy chybaju ludom? Este to ma pripojene na NB a ten program mu to vyhodnocuje, takze ten robili ludia a nie je napisane, ze moze ukazovat to co mu nastavite ;). Tento pristroj neobjavil ujo Jonas (myslel som si ze on) ale nejaky nemec uz. Keby to bolo take lahke zistovat, tak potom by sa to asi bezne pouzivalo v praxi. Akoze prepacte, ale taky d*bil ozaj nie som. Jediny smerodajny udaj pokladam zistenie z krvi a nie z nejakych diod, co mi ukaze rucicka.

amanda23

toto je zaujimave www.joalis.cz
zkratka ta liecba ma svoju postupnost, preto je dolezite, aby to robil ozaj odbornik, nie je to tak, ze pride clovek, stazuje sa napr. na ekzem a terapeut mu poda kvapky na kozne ochorenia, ked pritom povod toho ekzemu je v nejakom inom organe, vsetko je so vsetkym v tele poprepajane a len dobry terapeut pozna tieto postupnosti, nech skusi priatelka vydrzat a spyta sa pani liecitelky, ako dlho to bude brat, pripadne, ze povie, ze nema vela penazai, nech jej da len to najnutnejsie. Mne raz chcela dat nejake kvapky na plesne a povedala som, ze momentalne nemam peniaze nato, tak mi odporucila Lapacho caj v lekarni kupit a ako ho varit...

siemens

a este snad dost zaujimava info o tych hologramoch. tu som si pozrel na internete ako to funguje, mozno sa z toho trocha vysomaris:

www.joalis.cz