Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Liecba pomocou Joalis

Príspevok v téme: Liecba pomocou Joalis
Nicolas55

hoj,
mate skusenosti s touto liecbou? Priatelka bola teraz u akejsi sarlatanky, ktora je vyskolena ako dalsich X ludia a predpovedala, ze co jej je a dala jej 3 kvapky. Vyslo ju to na 70e. Pekna cifra, nie? Priatelka ma atopicky ekzem, migreny a aj silnu menstruaciu. Tak to isla skusit dotycnej sarlatanke, pretoze priatelkinej mame niekto povedal, ze dokazala diagnostikovat niekomu boreliozu len podla datumu narodenia. Aka presna trefa vsak? Cital som dost veci a kazdemu skoro diagnostikuju celiakiu alebo boreliozu. Povedala jej, ze ma nejake batkerie v slezine (preco by aj nie, ked slezina vlastne aj cisti, resp. je tam lymfaticky system), a ze menstruaciu ma bolestivu lebo z toho laveho vajicka sa odlupuje ta sliznica horsie, nieco v tom zmysle. Este jej natarala, ze keby mala teraz dieta, tak moze byt hyperaktivne a mohla by aj potratit. Zaujimave, potratit moze hociktora zena aj zdrava. Najlepsie na tom je, ze priatelka tomu veri. Hmm kazdy sme nejaky. Kedysi chodila priatelka do Kysuckeho noveho mesta tiez akejsi byvalej neurologicke, ktora mala akysi pristroj a podla toho pristroja priatelke ordinovala prasky/lieciva z mrtveho mora za nehorazne prachy. A hla, pomohlo? Hm mozno trochu, ale potom teda, ked jej to malo pomoct, preco teda zas zasla k inemu sarlatanovi? Asi predtym tie pripravky neboli ucinne. Inac vyhodila tam dost penazi zato. Efekt? Podla mna ziadny.
Priatelke som sam povedal, ze pokial si neupravi stravu - neprestane jest cokoladu, stiplave jedla, moc solene, tak moze chodit aj 20 sarlatanom a samotne uzivanie kvapiek jej nepomoze. K tomu nemusim mat ani ziaden kurz a tahat od ludi nehorazne prachy ako to robi ten Jonas a spol.
Je to na detoxikaciu organizmu. Nemyslite, ze detoxikovat mozem aj sam od seba, bez toho aby mi to vyskolena teta, ktora mozno predtym robila za pasom v nejakej fabrike povedala a zaplatil som jej niekolko tisic? Telo sa sprava tak ako sa clovek ku nemu chova a to potom vyuzivaju tito sarlatanski diabli.
Mozno by stacilo sportovat, jest zdravo a mat lepsi zdravotny styl a clovek by nemusel chodit k nejakym "vyhanacom diabla". Ked poviem priatelke, ze si z toho robim srandu, povie, ze som blby.
Ja nie som tiez nejaky vzor pre spravny zdravy zivot, ale viem sam, ze keby trpim nejakym ekzemom tak sa urcitym jedlam vyvarujem a nebudem ich jest.
Ale musim sa pochvalit, zacal som s otuzovanim a citim sa fajn. Tymto si telo vybuduje samo imunitu resp. ju zlepsi.

Mate dakto teda s tymto skusenost?
Dakujem

siemens

nechcem sa tu tvarit ako odbornik v prirodnej liecbe, lebo to fakt nie som. ale matka mala pred par rokmi velmi vazne zdravotne problemy. vtedy sa u nas skusalo vsetko mozne. dokonca som aj sam hladal v knihach a na internete. a dospel som k poznatkom, ze lieky maju rozne ucinky. tiez aj byliny. ved aj mnohe lieky na psychiku sa beru iba preto, ze sa ako vedlajsi produkt liecby napriklad fyzickych ochoreni zistil ucinok aj na psychiku.
osobne si myslim, ze ked nie som odbornik tak sotva mozem posudit aky konkretny pripravok moze u mna najlepsie zabrat.
asi sa to zbytocne snazis analyzovat. ked uz je v tebe tolko nedovery, skoc za tou "tetou" a povypytuj sa jej co konkretne tie lieky maju v tele tvojej priatelky vykonat. ved od dveri ta nevyhodi. lebo tu ti to tazko moze niekto vysvetlit, rozumieme tomu asi tolko co aj ty.

siemens

nechcem do toho kecat lebo tomu nerozumiem. len co si pamatam, aj mati mala viac tych kvapiek. neislo tam o to ktora zaucinkuje, ale bola to taka komplexna kura. tie flasky mali vsetky spolu nejaky ucinok. cize nie kazda zvlast, ale spolu. ak su to fakt hologramy ako to prezentuju, tak je to pochopitelne. koniec koncov existuju aj bylinne zmesi, ktore obsahuju viac bylin, lebo len jedna by taky ucinok nemala.
tu by som nehodnotil tu liecbu, lebo ako som napisal - u matky som videl zretelny ucinok. tu by som skor hodnotil onu pani ktoru tu uz spominas pod oznacenim "teta" alebo "sarlatanka". za jej pristup ale lieky nemozu.
ved vyckaj co to spravi, ci to bude mat nejaky ucinok. az potom sud.

Nicolas55

vies lenze ono podla mna sa da tazko urcit co ti z toho pomoze. Oni ti predpisu zo 4 flasticky, kde kazda obsahuje minimalne 3 vytazky rastlin. Tak ked mi teraz zaucinkuje nieco z toho, tak mozno ani neviem co. Takto si to poistia podla mna, ze ti daju viacej pripravkov a tym sa zvysuje aj pravdepodobnost toho, ze nieco ti zaberie. Je jasne, ze to moze pomoct, je to na baze byliniek a tie su liecive. Inac partnerka dostala jeden pripravok ze Lymfatex. Obsahuje:

1. palina prava - na liecenie zaludka a traviacich tazkosti, choroby pecene, zlcnika a dvanastnika

2. medovka lekarska - protivirusova a protibakterialna ochrana pomaha pri liecbe oparu. Pri vnutornom uziti pomaha pri nervovych problemoch a podrazdenosti. Vyrabaju sa pripravky proti bolesti hlavy.

3. jablcnik obycajny - tisicrocia uznavany proti kaslu. Proti zaludocnych vredoch, pecene.

Ako neodbornik ale logicky vyhadzajuc sa pytam, ktora z tychto byliniek ma cistit ten lymfaticky system? Mozno ta prva akurat. Pretoze podla popisu ucinnosti takej medovky mi tam nic nevychadza z toho aby cistila lymfaticky system :)

siemens

neovladam princip tychto liekov ale mati to nejaky cas brala a fakt jej pomohli. takze to asi nebude len haluz. netreba vsetko zatracovat comu nerozumies. ina vec je uz ten konkretny clovek co to odporuci. to uz ale nebude chyba vyrobcu. ved ked niekam pridem a ten clovek mi nesadne, vstanem a odidem. nikto ani tvoju priatelku nenutil platit alebo kupovat. ale ked tomu veri tak jej to neber. nech vyskusa a urob uzaver az ked to douziva a nepomoze to. hlavne ked si to zaplatila sama.

Nicolas55

hm co narobime, dnes moze byt kazdy profesional uz asi v hocicom. Inac s tou menstruaciou, partnerka si nevedela spomenut ci povedala vajecnik ci menstruaciu, takze ten prispevok beriem spat a povazujem za bezpredmetny. Ale povedala jej, ze ju to boli preto, lebo sa jej to tam odtrhava. To vie predsa kazdy.
A inac som sa docital, ze niektore zeny mavaju aj take bolesti, ze bud odpadnu alebo musia do nemocnice. Ci je to ale pravda neviem, ja som to nikdy nezazil. Odporucil som partnerke masturbovat, ze po tom ju to prestane aspon na chvilu :).

samadoma

a vies co ma este prekvapilo? ze tam maju napisane, ze KAZDY sa moze stat PROFESIONALOM! uf, tak ja si pod profesionalom predstavujem cloveka s adekvatnym vzdelanim a praxou. ale urcite nie absolventa kurzu.

samadoma

preboha, to je jak nejaky zlet lastoviciek pred odchodom do teplych krajin. je ich ako maku. ale vidim ze su tam aj nejaki lekari. neviem aky tam maju zauzivany postup, ale asi fakt je to len o nejakych kurzoch.
vies ale mne nevadi ze niekto pouziva pripravky, celkom aj verim ze tie pripravky mozu fungovat. ale ked su to uz volnopredajne veci, tak by sa to malo len predavat a nanajvys k tomu dat nejaku instruktaz. lebo ked ten clovek co s tym robi nema medicinske vzdelanie, tak nemoze predsa liecit nejake zavazne ochorenia. to je trocha silna kava. take nieco by som si ani za svet nevzala na triko. a ked este toho cloveka nejaky blbecek s nulovym vzdelanim zacne blbnut ze ma toto alebo hento, to o com potom je?
ten jonas bude asi tiez pekne prachaty. vsak mat tolkych odberatelov, neviem teda co tie veci stoja, ale ked dala tej tvojej kamaratke tri, ktovie katrincova kolko zmakne za den. a to je len jedna. pri takom mnozstve ludi si jonas dobre maze kapsu.
ale co uz, znova pisem co som uz napisala: kazdy sa moze sam rozhodnut. ale toto mi uz pripada ako taka mala farmaceuticka firma.

Nicolas55

netvrdim, najdu sa aj ludia, ktori mozno maju nejaku silu ale nie je ich ako maku predsa. Staci sa pozriet sem:

www.joalis.sk

zeby sme mali az toolko ludi na SR s takymi NAD schopnostami? :D Ja ti nevim Karle, ale nieco sa mi nezda. Este aj na strankach prezentuju, ci sa chceme stat profesionalom :).

Priatelku nechcem zhadzovat alebo nejak od toho odhovarat, ale ked sa jej snazim dohovorit, ze najskor musi zmenit zivotospravu a ziv. styl, tak ma nepocuvne. Povie, ze jej nemam co vraviet, ze ja zijem nezdravsie ako ona. To je sice trosku pravda, ale zas netrpim migrenou ani atopickym ekzemom a ona sa takej strave moc nevyvaruje. Takze nech najskor skusi to ako to, ze pojde tete, ktora ma z toho nehorazny zisk. Myslim si, ze to funguje ako retazova reakcia. Pridete raz, povedia vam taku a onaku chorobu, urobia s vami niekolkomesacne kuri, pridete na kontrolu a opat vam najdu nieco ine, a takto to ide dokolecka. Je to biznis jednoducho.

samadoma

nicolas, ale ja si myslim ze robis trocha chybu. ak tvoja priatelka tomu veri, nemal by si ju tak vehementne zhadzovat - resp. zhadzovat alternativne liecby. lebo tym nic neziskas. len si pomysli ze si striktne proti a urobi si aj tak podla seba. nijako ju tak teda nepresvedcis. lebo zas tolko viem aj ja ze existuju aj take postupy ktore su naozaj ucinne. a dokonca su aj ludia co maju nejake zvlastne schopnosti. len si nemyslim ze ich stretnes na kazdom kroku a asi sotva na slovensku. a fakt taky cinsky lekar alebo akupunkturista moze niekedy viac pomoct ako nas klasicky doktor. takze o kazdom by som nehovorila ze je to sarlatan. pre mna je sarlatan clovek, ktory predstiera ze dokaze nieco, co v skutocnosti nedokaze, alebo rozumie niecomu a tvari sa nepravom ako odbornik. ktory skratka klame v snahe dosiahnut nejaky zisk. ci uz prachy alebo slavu a obdiv. ten, ktory naozaj nieco take dokaze, nie je podla mna sarlatan.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Liecba pomocou Joalis - Fórum - ZDRAVIE.sk