Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ázijský BB krém

Príspevok v téme: Ázijský BB krém
LanaLou

Dobrý deň,
chcela by som vyskúšať niektorý z "Origoš" BB krémov... Mám ale problematickú a mastnú pleť. Viete mi nejaký poradiť? Uvažujem nad Skin79 Dream Girls BB Cream a Missha M Vita BB Cream Matte. Máte s niektorým z nich skúsenosti? Akú majú kryciu schopnosť? Otierajú sa? A ako je to s ich matujúcou schopnosťou? Vopred vďaka :)

kaciatko_7

Nemám rada iróniu Filipova, keď už nejaké výčitky ku môjmu komentáru tak na rovinu... ja som sa vyjadrila presne k typu o ktorý má autorka témy záujem

Lulita

SKin 79 - ak si bledula, Missha najtmavsi ak mas normlany odtien pleti, lepsie sa rozotiera, obe robia babikovsky look, Skin viac, Missha je prirodzenejsi, kedze uz zacalo leto idem si doobjednat uz len Misshu, Skin mi je uz svetly, ale mne osobne vyhovuju obe, (skin na zimu) plus este vyskusam nejaky dalsi

Maoam

cau, tak ja ti mozem podat osobnu skusenost, mam objednane originaly priamo odtal, SKIN79 aj Mishu

SKIN79 o nicom, vyhadzala som sa, upchal pory a plet zareagovala alergicky (hoci je to skutocne original)

MISHA je o.K., takze ak chces do toho vrazit prachy, tak si objednaj Mishu, s tou som nemala problem

Filipova

LanaLou - s tým konkrétnym BB krémom skúsenosť nemám, ale za seba ti môžem povedať, že:

Skin79 - pre svetlejšiu pleť, trochu menej kryje, ale pôsobí prirodzenejšie
Missha - má aj tmavšie odtiene, trochu hustejší a teda aj trošililinku viac kryje, ale na mne sa dosť leskne..

Filipova

Áno, podľa týchto recenzií, "naozaj" nemá Skin79 dobré hodnotenia ;-))))

Keď už pridávať informácie, tak úplné a nie skresľujúce..

www.omlazeni.cz

kaciatko_7

osobne skúsenosť nemám ale pridám nejaké recenzie, žeby sa to tu rozbehlo :)

ilbaw.com
omlazeni.cz
omlazeni.cz
timea-timbo.blogspot.sk

asi veľmi nepomôžem, ale celkovo čo pozerám po nete tak ten skin79 nemá dobré hodnotenia

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ázijský BB krém - Fórum - ZDRAVIE.sk