Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som mrcha

Príspevok v téme: Som mrcha
mrcha

Stala sa mi taka vec, ze som sa zamilovala do dvoch muzov. Teraz, ked sa musim pre jedneho z nich rozhodnut, som v koncoch. Nechcem totiz ublizit ani jednemu z nich. S obomi som stastna. Oni navzajom sa ale nenavidia. Od zaciatku o sebe vedia. A strasne na mna tlacia, aby som sa konecne definitivne rozhodla. Obaja o mna strasne bojuju a chcu ma pre seba. A ja naozaj neviem, co mam teraz robit. Uz som to skusala aj tak, ze to ukoncim s obomi a budem sama. Ale nedokazala som to na dlho. Oboch totiz velmi milujem. Aj ked mi mozno mnohi nebudu verit, ze to sa neda, milovat dvoch muzov. Ale kym sa vam to nestalo, prosim neodsudzujte ma za to. Ani ja som to takto nechcela. Kto ma dokaze pochopit, poradte mi prosim. Co mam robit?

anjelik*

Mrška, ak nemáš silu na to, aby si si vybrala jedného z tých dvoch, ťažko budeš mať silu na to, aby si ich oboch opustila. :o) Tak asi tam začni, budovať v sebe tú silu, aby si sama vedela rozhodovať o sebe a nemusela riešiť to, čo riešiš a čo ťa momentálne tak ubíja. Skús sa začať venovať viac sebe, postupne sa odpútavať od obidvoch, byť samostatnejšou a potom sama zistíš, že čo vlastne od života chceš. Že to nemusí byť iba riešenie vzťahov a s kým byť a s kým nebyť. To, čo zažívaš, je skôr chemické opojenie a závislosť na tom druhom. Nie je to nič nezvyčajné, je to úplne bežné, len drvivej väčšine populácie vystačí jeden človek. ;o)
Nikdy by som si ale nedovolila tvrdiť, že práve ty nevieš, čo je to milovať a čo je to láska. Každý má v sebe inú predstavu a iný potenciál, tvrdiť, že ja to viem a ja to cítim, tak práve to je pre mňa dôkaz, že ani len netuším, čo láska je.

ta3

Mimulus :-), paci sa mi, ze so mnou suhlasis, ale viac by ma tesilo, keby si viac dbal na moje rady v Tvojej vlastnej teme, naozaj

..heh

..vyberies si jedneho (ktorehokolvek), ale stale budes rozmyslat o tom druhom, lebo ti bude chybat..ten prvy ti nebude stacit, zacne ti liezt na nervy, rozidete sa... ten, ktoreho si nechala ale uz bude mat niekoho ineho...zostanes sama..

nezavidim ti tuto situaciu, ale nech si vyberies ktorehokolvek, budes mat pocase pocit, ze si si vybrala zle...

tot moj nazor..

radsej nechat oboch a zacat od nuly..ale to bude velmi tazke a podla mna to ani nevydrzis, lebo uz by si to davno spravila..

Agnes998

No pre ktoreho sa mas rozhodnut ti mi nepovieme, ale pre jedneho budes musiet, inak stratis oboch. Mrcha nie si, mrcha by oboch vyuzila, vycucala, odkopla, teba to trapi.

orol

Kym oni dvaja na seba zazeraju a hadaju sa, resp. biju

ty rychlo si najdi tretieho

a po case zas stvrteho

atd ...

a vzdy budes mat aj-aj

tak robia mrchy, ci ? :-o))

daymay

Tak pokiaľ je to typ suknickar, ktorý tlači kaleráby do hlavy, jasné že ťažko uveriť. Okrem toho, take veci sa nepisu, to sa hovorí osobne.