Som mrcha

Príspevok v téme: Som mrcha
mrcha

Stala sa mi taka vec, ze som sa zamilovala do dvoch muzov. Teraz, ked sa musim pre jedneho z nich rozhodnut, som v koncoch. Nechcem totiz ublizit ani jednemu z nich. S obomi som stastna. Oni navzajom sa ale nenavidia. Od zaciatku o sebe vedia. A strasne na mna tlacia, aby som sa konecne definitivne rozhodla. Obaja o mna strasne bojuju a chcu ma pre seba. A ja naozaj neviem, co mam teraz robit. Uz som to skusala aj tak, ze to ukoncim s obomi a budem sama. Ale nedokazala som to na dlho. Oboch totiz velmi milujem. Aj ked mi mozno mnohi nebudu verit, ze to sa neda, milovat dvoch muzov. Ale kym sa vam to nestalo, prosim neodsudzujte ma za to. Ani ja som to takto nechcela. Kto ma dokaze pochopit, poradte mi prosim. Co mam robit?

Vojtoo

nepisal som konkretne o tebe, kedze som nepoznal detaily, ked das nejaky naznak tak OK, potom by sa tomu mal chopit, ale poznam aj take, ktorym to moze muz PRIAMO napisat a zena si mysli ze "haluzi".. tak su rozni ludia no..

poznám to

Nebola som absolutne odmietava... dávala som mu milion náznakov a ani raz mi za tu dobru nepovedal, že ku mne daco citi nepovedal nic...žena ma dokedy čakať? Spravila som prvý krok a čakala som na ten jeho...prisiel po roku ked som si nasla ineho :P ladova kralovna? nemyslim

Vojtoo

ktora caka na to, ze kto kedy prihodi, ale to je potom blba licitatorka, lebo aukcie su casovo obmedzene, inak by na ne nikto neprisiel :D

Vojtoo

daymay

svet nie je ciernobiely, ak je zena ladova kralovna a nedostupna, chlap nebude riskovat strapnovanie a/alebo kamaratstvo, nemyslis?
o tomto blabotali zeny vedla
a co ak jej city preukazal?
ale jej to nestacilo? jednoducho city treba vediet aj PRIJIMAT !!!

Vojtoo

no chybu si nespravila, nezasluzil by si ten stary (prvy) zenu, ktora ked vidi ze muz je v stave ze nevie ako dalej, ze mu nedas pomocnu ruku.
takych odmietavych nedostupnych ladovych kralovien ako ty je na svete milion, cize zelam mu nech je stastny :)
a ty si stastie isto najdes aj sama :D

poznám to

Poznám to, lubila som chlapca, ktorý sa ale nemal k činu, ked som si po case našla druheho, strasne ma znenávidel, lebo údajne ho nemá rad a ako som mu to mohla urobiť... prznal sa že ma ľubil ale už bolo neskoro a bola som s druhým, ktorého som mala rada...a teraz ...ani sa na mna nepozrie, a aj ked to boli a rozmýšľam denno denne ci som nesprvila chybu, snažím sa byť šťastná

Vojtoo

ktovie
ved hej, napr ze dnes mam chut ist do tescha na ferrari, a zajtra na lamborghini :D kazdy den sa ukazovat s inou atd..
ale to nepovazujem velmi za lasku.
lebo laska ma byt 24/7 a teda nie je mozne pozerat sa na dve naraz (alebo viac), kedze t oby musel skulit - jedno oko na lavo a druhe na pravo :D
ale tak, 100 ludi 100 chuti, takze ktovie.. moznosti je vela :D a urcite je to lepsie ako keby mal kazdy rovnaky aj uces, ako v severnej korei, to by sa potom nedalo hadat sa na internete ;-)

sdsddf

Mna by velmi zaujimal ten zaciatok, ako sa ti to stalo - si najprv chodila s jednym a zrazu si zbadala druheho? Alebo si ich zbadala spolu naraz? Ale musel byt niekto z nich uplne prvy, kto ta napr. pobozkal, resp. s kym si sa prvym vyspala, ci?