Zalúbila som sa do chalana, ktorého som neustále odmietala

Príspevok v téme: Zalúbila som sa do chalana, ktorého som neustále odmietala
dasenka52

Ahotje , mám 17 a potrebujem poradiť. Velmi som sa zalúbila do spolužiaka. A tým nemyslím nejakú platonickú lásku , ktorá ma prejde za 2 týždne . Poznáme sa spolu od základky a už ako malá prváčka som bola doňo "buchnutá" . Ked som mala 10 prestúpila som na 8 ročný gympel a bola som štastím bez seba ked som zistila že spolu budeme v triede :D . Páčil sa mi a asi aj jemu ale bola to len taká detská láska , ktorá pominula. No a potom sa zalúbil on domňa :D , boli sme ešte len decká ale viem že ho velmi zabolelo ked som ho odmietla, "nechcela som ho " a začala som ho ignorovať lebo som nevedela sko sa k nemu správať . Neviem kedy ku mne prestal cítiť to čo cítil ale vždy som vedela že medzi nami niečo je , proste chémia vdaka ktorej som si s ním velmi dobre rozumela . Aj napriek tomu že som k nemu vždy niečo podvedome cítila som ho odmietala . Nikdy sa ma priamo nespýtal či by sme to neskúsili ale človek proste cíti ked má k nemu niekto väčšiu náklonosť ako ostatní .No a teraz mám pocit že mi asi "karma" vracia všetky tie odmietnutia ktoré som mu dala .Priťahuje ma nielen fyzicky ale aj psychicky a viem že som nikdy nestretla nikoho s kým si tak rozumiem. No a to ma trápi najviac pretože mám pocit ,teda podvedome viem že on sa už posunul dalej a má ma rád len ako kamarátku no ja neviem čo mám robiť a zabíja ma vídavať ho každý deň . Nikdy som k nikomu necítila to čo k nemu a práve preto ma bolí že som asi zmeškala moju šancu . Potrebujem radu , myslíte že to mám ešte skúsiť ? mám mu povedať čo k nemu cítim ? Alebo mám ísť dalej,,,velmi sa bojím že po tolkých odmietnutiach už proste nechce nič riešiť ,prosím poradťe mi , budem vdačná

Agnes998

Mimulus: kto pisal ze mam o jeden zivot menej to vystihol uplne presne, admin ma zrusil :-) sa mu proste nepacilo ako pisem.

zelovoc

ahoj, zazila som presne to iste a nakoniec som mu to dala vediet...ako to cele dopadlo? stali sa z nas lepsi kamarati paradoxne, ale vztah nie lebo zistil, ze uz ku mne nic neciti a no nejak je orientovany obojstranne a ja ked som to zistila tak ma to ranilo a hned som veci v sebe zacala riesit a nakoniec ma to preslo :), pointa povedz mu to!!! keby mu to nepoviem este teraz by som mozno tajne dufala a nevedela ako to je s jeho orientaciou :p, zbytocne sa budes trapit, aby si to nelutovala v buducnosti tak to urcite urob a podla mna s tym nacasovanim fuha no nemas to jednoduche lebo ked sa mu niekto paci...ale necakaj ako to s tym dievcatom dopadne, ak dobre tak mu uz nic nepovies a ak zle no podla mna to mozes rovno aj pred, ak ta ma rad tak to, ze sa mu niekto paci nezmeni jeho pohlad na teba...skratka ide o teba, aby si sa netrapila a nejak sa dokazala pohnut dalej...povedz mu to tak, aby uz zacinali prazdniny alebo aby si vedela, ze keby on nic neciti tak mas priestor ho nestretavat a venovat sa sebe...ja som to tak urobila a nelutujem, nevideli sme sa asi 3 mesiace, drzim palce a odvahu dievca ;)

michael

ak ste narodení v jednom roku bude to skôr priateľstvo ako láska. Teda nuda. Ale nič si s s toho nerob teraz je v mode že sa uzatva0raju manželstvá z priateľstva než z lásky . Vlastne ludia medzi tým ani nevedia aký je rozdiel tak že tak.

Mimulus

Agnes998 - pekne napísané - naozaj by si o kamaráta prísť nemala ak ešte niekto ešte dnes verí skutočným hodnotám ako je priateľstvo.

A Agnes prečo máš o jedno číslo menej? Si to nevysvetlila :D

Agnes998

Skus to. Co mozes stratit? nechapem, preco by si ho mala stratit ako kamarata kebyze to skusis. Ked to on skusil a ty si ho odmietla, tiez preto vase kamaratstvo neskoncilo

dasenka52

lilyiankaa - prosím ťa nevieš mi poradiť nejakú stránku kde si ten film môžem pozrieť online ? :/ zatial som ho nikde nenašla

lilyiankaa

pozri si film môj snúbenec tvoj milenec.. hodí sa mi to na tvoju situáciu, aj keď tam majú o 10-15r. viac ... :))