Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo mám robiť... bolesti v konečníku

Príspevok v téme: Čo mám robiť... bolesti v konečníku
lila4444444

Ahojte :) Je mi to \\\\\\\\\\\\\\\"trošku\\\\\\\\\\\\\\\" trápne písať , ale naozaj neviem čo robiť a predsa je to anonymné.
Mám 17 rokov a približne posledné 2 týždne mám bolesti (v konečníku)pri vyprázdňovaní. Zo začiatku som si myslela, že môžem mať zapálené (čo môže byť stále, ale nie som si istá), keďže sa holím aj na tomto mieste (Bohužiaľ... prosím vás, nemajte k tomu nemiestne poznámky). Tak som odvtedy s tým prestala, no tie bolesti stále pokračujú, niekedy aj krv, ale len úplne máličko. S tou krvou sa mi to už kedysi stávalo, možno 2-3x, ale bez bolesti, no nie opakovane. Hanbím sa to povedať rodičom alebo niekomu blízkemu, ale keď to bude pokračovať, tak mi nič iné neostane. Mohli by ste mi prosím poradiť o čo môže ísť? Alebo čo mám s tým robiť? Veľmi pekne ďakujem :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo mám robiť... bolesti v konečníku - Fórum - ZDRAVIE.sk