Krvácanie po styku

Príspevok v téme: Krvácanie po styku
deda595

Dobrý deň, mám 21 rokov a tretieho sexuálneho partnera. Sexuálny život som začala po 18 a až v poslednej dobe sa mi stalo, že som po pohlavnom styku krvácala. Nešlo a silné krvácanie, len pár kvapiek na toaletnom papieri. Stalo sa mi to celkom dvakrát, pričom prvý raz sme mohli mať drsnejší styk. Pri druhom raze bol partner dosť hlboko, no nie som si istá, či to mohlo byť spôsobené tým. Za lekárkou momentálne nemôžem ísť, lebo som odcestovaná v zahraničí, a tak vás prosím o radu či komentár. Za všetky odpovede vopred ďakujem.

akinom007

No moze sa to stat samozrejme aj pri drsnesjom styku...ale moze to amt aj inu pricinu....
ja mam 28 mala som 2 partnerov...
ten druhy bol vacsi a stavalo sa mit o obcas ale nakonice pricina bola v tom ze som vzdy mala nejaky zapal ked sa mi to stalo...
pritom som nemlaa vytoky, svrbenie, stipanie ani nic podobne len som trosku krvacal po styku nejak tak ako opisujes, no a vzdy mi vtedy gyn.nasiel vo vytere nejaku haved...:)

deda595

Už som trošku pokojnejšia, keď viem, ako to môže vznikať, tak viem, na čo si dávať pozor. Za odborníkom sa určite chystám, no až keď docestujem na Slovensko, predsa sú v zahraničí, čo sa tejto starostlivosti týka, obmedzené možnosti.

sdsddf

Ono je skor horsie, ze to pravdepodobne vznika narazanim do krcka maternice pri styku a tym sa to drazdi. Moze to neskor potom robit problemy. Mozno by bolo dobre zajst s tym za nejakym odbornikom.

deda595

Viem, že je divné upokojovať sa cez fóra, no predsa mi nedá spýtať sa, či za tieto ťažkosti môže sex... Myslela som totiž aj na horšie diagnózy, na ktoré však nemám iné príznaky... No paranoja je potvora...
Veľká vďaka za Tvoje rady a opis skúseností iných ľudí, som veľmi rada, že tieto problémy nemám sama.

sdfgds

No toto je presne ta nevyhoda, a to su este chlapi, ktorym nestaci 14 cm, chcu mat viac a pritom si neuvedomuju, ze chlap si nemoze uzit sex naplno, ale musi sa neustale kontrolovat - ja si musim davat pozor zozadu, lebo manzelku to vtedy boli, ak idem do nej naplno a fakt v tom vzruseni a pocite neustale mysliet na to, ze sa mam kontrolovat je dost na figu. Odporucam polohu - ty na chrbte, nohy vystrete - on na tebe nohy zvonku - vtedy vlastne stehnami branis, aby on isiel do teba naplno a on sa vtedy nemusi az tak kontrolovat a moze si to lepsie vychutnat. Tazko vsak povedat, ci si tvoja vagina niekedy zvykne na takuto "zataz" bez krvacania. Kamarat kvoli tomu musel nechat par bab :(