Prečo chcú chalani hneď sex?

Príspevok v téme: Prečo chcú chalani hneď sex?
janulik266

Nepochopím tomu..to naozaj na nič iné neviete mysliet? (ako česť vynimkám. Spoznala som sa so skvelým chalanom, je úžasný, milý, romantický, krásny...no lenze presiel ani nie týzden a uz sa pýta na sex..velmi ma to zarazilo, ze preco tak skoro?? Ked som mu povedala ze sa na to jednoducho este necítim, pár dni mi ani neodpisoval a teraz ked mi znova napísal, tak najprv sa snazil tak slusnejsie, a potom zase presiel na temu SEX..nechápem preco je taký nedockavý??
Čo myslíte má to s takýmto chalanom nejaký zmysel? Podla mna je strasne nadrzaný, a začinam pochybovat o tom ci ma vôbec lúbi :( :( velmi ma v tomto sklamal :(

Iveta Michael

Janulík ..

sorry ale tiež si pekná naivka moja z toho čo píšeš, a nemysli si že že je to niečo zlé ked sa ťa na to hneď opýta,napokon..

.. neviem si ani ja predstaviť niekoho milovať a nemať s ním sex, pravda už nemám 19 :)

JustBreathe

Janulik:

Prešiel týždeň a pochybuješ o tom či ťa miluje?

Možno keď budeš staršia pochopíš, že láska neprichádza po týždni.

Chcieť sex je prirodzená ľudská vlastnosť.
Muži nemajú problém ju vyjadriť, tak ako niektoré ženy.

Ja som mala sex so svojím priateľom na druhou rande a sme šťastný pár.

Ak muž chce IBA sex, tak to inak nebudem ani po pol roku.

lenčina

VOBEC TOMU NECHAPEM,V TEJTO DOBE SKORO KAZDEMU CHALANOVY IDE LEN O SEX,(ČEST VYNIMKAM),LEN MALO CHALANOU JE TAKÝCH KTORY BY CHCELI S BABOU CHODIT PRETO ZE JU MAJU RADI,JA CHODIM S CHALANOM A MAME SA VELMI RADI A CO SA TYKA SEXU TAK MAME NA TO ČAS:) NENUTI MA VOBEC DOTOHO POVEDALI SME SI ZE KED BUDE NATO SPRAVNY ČAS ,TAK TO PRIDE..NO A ZATO NENI TAKYJAKO PODAKTORI ,KTORYM IDE LEN O SEX..

edmont 123

heh ! ako keby zeny nechceli hned sex ! na strednej som bol este dost hanblivý, taký typický ťuťko, a to som mal veru co robit aby ma baby nepretiahli, az som sa zapotil, .. a ked som zacínal vztah tak hned to prvé co prislo zo strany zeny bol sex, takze zas neprekrucujte realitu :)

p.d.

Bude pre neho lepsie, ak si to bude robit sam pocas Vasho vztahu? Ale chapem ta, ze ho chces lepsie spoznat. Mala by si tomu nechat volny priebeh a aj jemu to povedat, aby na teba netlacil.

doubledog

to su proste hormony, ta nadrzanost

to mas jak PMS, je to volou neovladatelne

ale zas, budte rady, mile zienky, bez tej muzskej nadrzanosti by na vas tak 90% muzov uplne kaslalo.
a tych zvysnych 10% vas aj tak nijak zvlast nezaujima.