Prečo chcú chalani hneď sex?

Príspevok v téme: Prečo chcú chalani hneď sex?
janulik266

Nepochopím tomu..to naozaj na nič iné neviete mysliet? (ako česť vynimkám. Spoznala som sa so skvelým chalanom, je úžasný, milý, romantický, krásny...no lenze presiel ani nie týzden a uz sa pýta na sex..velmi ma to zarazilo, ze preco tak skoro?? Ked som mu povedala ze sa na to jednoducho este necítim, pár dni mi ani neodpisoval a teraz ked mi znova napísal, tak najprv sa snazil tak slusnejsie, a potom zase presiel na temu SEX..nechápem preco je taký nedockavý??
Čo myslíte má to s takýmto chalanom nejaký zmysel? Podla mna je strasne nadrzaný, a začinam pochybovat o tom ci ma vôbec lúbi :( :( velmi ma v tomto sklamal :(

UjoMiso

Agnes, musim ta zarmutit, ale muzi nad sexom rozmyslaju prakticky okamzite ked sa na zenu pozru. Hodnotia ju skratka z tohto hladiska. To na uvod. Potom casom, ked na nej a hlavne v nej (tym nemyslim v jej tele :)) objavia aj ine kvality, trocha v tomto smere pribrzdia a su ochotni so sexom pockat.

Slušný muž

Ten ti lásku nedá tomu ide len o ten sex. Ja som od žiadnej baby s ktorou som si začal nechcel sex po týždni. Najskôr keď po mesiaci ale aj neskôr. Ak nejakú milujem viem čakať až to sama chce.

Sejla

0večka ja som nepovedala, že je zlý, ale oni dvaja chcú úplne odlišné veci. Koho je to chyba tu analyzovať nebudem..
Pako je preto, že sa chová ako decko, ktoré si pýta cukríky :D A keďže má 19, pochybujem, že z toho vôbec niekedy vyrastie, niektorým ľudom sa to zastavilo niekedy v 14tich a konec:)

0vecka

2 Sejla a sak sa poznaju tyzden...nehovorim kebyze jej tlaci mesiac kaleraby do hlavy... kolko krat sa videli ? 1x alebo 2x? ak chce chlap sex kedy s tym ma zacat?