Co sa to deje s mojim telom?

Príspevok v téme: Co sa to deje s mojim telom?
Truffla

Ahojte, tento problem co mam pretrvava dlhsie, no teraz sa to deje velmi casto.

Minimalne raz do tyzdna, mam noc, kedy nespim. Vobec nedokazem zaspat. Hoci som unavena, ale je polnoc a s mojim telom sa zacnu diat divne veci.

1. Je mi horzna zima.... mam zimomriavky, ale nasledne na to mi je zas velmi horuco atd...

2. Stale som na zachode, kazdych 10-15 minut musim ist na malu potrebu a to pritom ani vela nepijem ani nic.

3. Po prebdenej noci, ked uz idem do skoly, telo zane byt uplne mimo.

- zyva sa mi.... to je samozrejem ale je to take ine zivnutie

- som strasne nervozna, ale velmi !

- som neskutocne hakliva na hlasne zvuky, az mi je do placu niekedy

- je mi hrozna zim navonok, no vnutri horim

Nemam ani kruhy pod ocami, vnimam v ramci poznsoti celkom normalne len sa mi toto deje. Je to asi sposobene tym ze nespim, avsak tieto pocity zacinam mat aj ked spim uplne normalne.

Zo vcera na dnes som spala okolo 7 hodin, avsak deje sa mi to iste ako ked nespim celu noc. Som neskutocne nervozna, moja pokozka je citliva na vsetko, ked ma nieco svrb, alebo ked niekto hovori nahlas, mam chut plakat alebo sa vykricat.

Co mi je? Vedeli by ste mi poradit prosim?

Vdaka !

RNG

Hormonalne problemy mozu byt v akomkolvek veku.
Tak isto rozne nakazy v tele a rozne zamorenia, co sa takto mozu prejavit.
Takze zopar testov by ti nezaskodilo,lebo inac nevies na com si.

lilyiankaa

takže ak zoberiem do úvahy tie body čo si napísala, tak podľa prvého si v prechode (čo samozrejme na tvoj vek nie je možné)
2. možno máš zápal močových ciest, príp. mechúra (otázne je, či ťa to aj páli a pod)
ďalej tvoje problémy môžu byť spôsobené tvojou gramatikou.... inak ma ešte zaujíma, že a ten slávny športovec, ktorému si naposledy dala odkaz za stierač auta . ako to dopadlo? ;))