Opätky pri mojej výške?

Príspevok v téme: Opätky pri mojej výške?
Katarína

Ahojte ja by som sa chcela poradiť. O pár dní má moj brat svadbu a ja mám 15 rokov.Meriam 175cm čo je dosť a som až velmi chudá. Na moju výšku vážim iba 47kg, nedarí sa mi pribrať a dosť ma to trápi ale to nie je teraz doležite.. Tentoraz ma trapi či by som si mala kupiť opetky alebo nie.Keby že si ich kupim meriala by som okolo 185cm. Čo si o tom myslíte? v mojom veku taka vysoká?

Maoam

Nerozumiem logike, preco by si si mala zabit 10cm opätky, ked mas 175cm. Vsak jestvuju topanky, lodicky aj s nizsimi opätkami alebo aj bez opätkov. Vysoka si dost, navyse si vychudnuta, takze ked si zabijes 10cm stekle, budes mat nohy ako bocian.

Byt tebou zvolim urcite nizsi opätok (ak vobec).

Jessi_1111

Podľa mňa menšie opätky pokojne môžeš. Ja mám 170, opätky nosím príležitostne, keď sa mi to zapáči. Ale je to na Tebe. ;-)

flegma

tiez som nazoru, ze pri tvojej vychudnutej postave nie su podpatky vhodne a uz vobec nie princeznickove obtiahnute saty, ktore sa hodia nizsim zenam

M8cr6

neeviete, že téma s názvom pomoooc nemá byť :D hehe
ale buď rada, že si takáto, určite musíš vyzerať skvelo :-)
nemáš sa za čo hanbiŤ! :-)
myslíš tie modelky koľko majú čo sa prechádzajú po móle...
toľko ako ty...vačšina :-)
a prečo také vyberajú?
lebo sú bez chybičky!

Lulita

a hlavne si mozes dovolit krasne princeznovske chutne saticky, co su teraz v mode, na stihly driek- vypasovane a dole kratka sukna do A aaach

lilyiankaa

súhlasím s Lulitou, veď si kúp nejaký menší opätok, prípadne si zober aj baleríny, to s prípade, ež by ťa boleli nohy .. veď na tebe to pekne ukáže, keďže si vysoká a štíhla ....