Môže ísť ,nedajbože, o rakovinu?

Príspevok v téme: Môže ísť ,nedajbože, o rakovinu?
macik

dobrý den,
chcela by som sa spýtať,v poslednej dobe,asi cca 3 mesiace ma bolia nechty,na rukach ..je pravda,ze od detstva si ich lakujem cca 15 rokov prakticky vkuse mam na nich nejaky lak,( viem,nebolo to spravne,ale pacilo sa mi to velmi ),davala som si teda na tie vselijake laky,aj lacne,aj hocijake,a neodlakovavala som si ich ničím,len znova natrela nejakym inym,ked sa zosuchal stary ( viem,totalna blbosť !!),ale bola som sprosta,az ma zacali bolieť ,tak som si prestala lakovat,odvtedy si cih aj natieram indulonou ,asi cca 3 mesiace to uz trvá,ale niekedy ma bolia,ako nemam na nich viditelne zmeny,možno len biele bodky sem tam ,ale to je skor nedostatok vitaminov,preco ma tak bolia ?stiepia sa mi niekedy,lamu sa ...
co mam snimi ?:( bojím sa,že som si uhnala nejaku chorobu,alebo čo ..dakujem za rady ..najlepsue by bolo,ak by sa pridal do diskusie taky,co to zazil

Jessi_1111

Rakovina pravdepodobne nie. Ale nemaľuj si ich, ak to nie je nevyhnutné!
Zájdi za lekárom - aj kožným. A na tie bodky - pedikérka, kozmetička, možností je veľa...:) Prajem veľa šťastia a potom sa nám ozvi... :)

macik

plesen? ale ja na tych nechtoch nič nevidim,..ziadne povrchove prejavy ,že by boli fialove,zlte ,alebo co ...proste su normalne ruzovo biele,ako mju byť ..