Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zvláštné pocity

Príspevok v téme: Zvláštné pocity
rebarbora1970

Dobrý večer.
Chcela by som sa spýtať na názor radu. Už asi pol roka som začala cítiť velké závraty, točenie hlavy, až nepríjemný telesný pocit v celom tele. Stáva sa mi to ako som odsledovala skoro vždy po tom ako sa najem.
Všetky vyšetrenia krvi aj moču sú OK.Stravujem sa racionalne dokonca musím kôli manželovi a jeho diete cukrovkára dodržiavať aj to aby sme nejedli nevhodné jedlá. Ja samozrejme dietu nijakú nedržím a ani sladkosti neobmedzujem. Nemá niekto skúsenosť prípadne radu z čoho by to mohlo byť? Interne aj neurologicky som vraj uplne v poriadku.Denne vypijem 3 litre tekutín takže ani to by nemal byť problém.

ta3

myslim, ze moze ist o vysoky alebo nizky tlak, pripadne nahla zmena tlaku krvi, ale v podstate za tymto vsetkym vazi velky trvaly stres, v minulosti som prezivala velke stresy, tiez som mala velmi neprijemne tocenie hlavy, trvalo len chvilku, ale bol to velmi zly pocit, myslela som, ze sa zrutim na zem, pomohlo mi vtedy na chvilu zatvorit oci, ked sa tocenie hlavy zacalo objavovat castejsie, zasla som za lekarkou, zmeraa tlak a mala som ho strasne vysoky (120/220), ale hlava sa moze tocit aj pri nizkom tlaku, alebo pri nahlom zmene tlaku, ked rano clovek vyskoci z postele na rovne nohy, alebo ked sa clovek prudko vystrie po dlhsom predklone, raz sa mi to dokonca stalo za volantom, tak to mohlo mat aj tragicke nasledky, rychlo som pribrzdila, nachvilu privrela oci a nakoniec som to zvladla bez kolizie, ale to tocenie hlavy je naozaj velmi velmi zly pocit, krv a moc mozes mat v poriadku, daj si zmerat tlak, ale aj tak, ako hovorim, prvotna pricina su velke stresy, ak mas nejaky problem, ktory Ta trapi, snaz sa ho nejako vyriesit

Lapry

Určite na to nemysli lebo je to v tebe a ked stále ked sa naješ a čakáš to že ti bude zle a pod.. tak to príde lebo to vyvolá mozog, skús na to po jedle nemyslieť alebo skús presvedčiť mozok tak že si budeš hovoriť že mi nebude zle, alebo si skús dať tabletku, kvapky od žalúdka pred jedlom a tak sa rýchlejšie dokážeš presvedčiť že ti nebude zle, ked si daš niečo od žalúdka čo ti môže pomôcť aby ti nebolo zle a budeš v to veriť alebo neviem ako to napísať proste budeš presvedčená že ti nič nebude tak raz sa ti podarí presvedčiť tvoj mozog že ked sa naješ tak ti nebude zle. Ja som mala podobnú skúsenosť s tým že raz ked som bola v autobuse tam mi prišlo zle a bolo to nepríjemne lebo v autobuse bolo veľmi veľa ľudí, bol tam vydíchaný vzduch a ja som ešte k tom stala a nikde nebolo voľne miesto, tak som to musela vydržat a potom to prešlo a od vtedy ked som chodila autobusom a bol preplnený tak som sa stále bala že to zase príde a bude mi zle a bolo mi zle, ale nebolo to kvôli tomu že sa telo cítilo zle ale kvôli tom že som si to privolala sama ale ked teraz chodím autobusom tak sa nato snažím nemyslieť ale ked to príde tak si poviem že mi nepríde zle lebo tam nieje vychychaný vzduch a proste sa snažím povzbudiť a funguje to.. Tak to skús a možno ti to pomôže

rebarbora1970

Ja som dosť dlho ani nepostrehla, že je to po jedle až keď ma raz na to upozornila kamarátka a odvtedy to už viem ale nejako sa snažím to nepripúštať si ale je dosť nepríjemne ked tieto problémy prídu napr v práci, reštaurácii, viem, že psychika je silný súper...

unknown89

a nemas to len v hlave ?? ludska psychika dokaze velke veci ... ked sa najes uz cakas kedy pride ten pocit .. vsak ?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zvláštné pocity - Fórum - ZDRAVIE.sk