Jesť či nejesť po 18tej?

odpovedam

Podstatnejsie je zlozenie stravy a aerobny pohyb. Niekto chodi spat o polnoci a keby nemal uz od 18 hod jest, tak to by len telo trpelo hladom a rozkolisanym cukrom v krvi. Jedz aj na vecer, nie vsak sladke ci mastne. Ale to hadam vies :-). Inspiruj sa jedalnickami, na internete najdes vela receptov pre zdrave chudnutie. Nezabudni mat pohyb, aspon 45 minut 5x do tyzdna a vaha pojde dole. Idealne je sa aj spevnovat - cvicit tzv. viacklbove cviky. Chce to disciplinu a vytrvalost, no urobit vsetko na maximum je najvdacnejsi sposob zdraveho zivotneho stylu ;-)

dasky

No ja som si myslela že keď nebudem jesť po 18tej tak len nadarmo si budem spomaľovať metabolizmus... Len mi to trochu nešlo do hlavy, keďže pri chudnutí väčšinou píšu že nejesť po 18tej ! Tak som v tom mala zmätky..

odpovedam

Je lepsie jest pravidelne a predovsetkym vtedy, ked si telo pyta. Len si rozhadzes glykemiu krvi, ked budes vymyslat a telo trapit hladom. Takze pekne jest aj po 18 - nieco lahke, zdrave. Ak nahodou chces schudnut, tak pravidelna a casta konzumacia jedla ti len pomoze nastartovat metabolizmus. Akurat tesne pred spankom by sa jest nemalo. Ja vsak od mala jem tesne pred spankom a spim velmi dobre. V prvom rade pocuvaj svoje telo ;-). Ked si pyta, daj mu.