Rozum verzus pudy

Príspevok v téme: Rozum verzus pudy
TheDevilMe

Uz ma to nebavi. Mam 20 rokov,momentalne nemam nikoho a kazdy den myslim stale na sex! A to mam aj povinnosti,takze to nerobim z nudy ani z intencie!

Mna vzrusuje uz vsetko: hlas,hudba,vona a o starsich chlapoch nehovoriac. Najradsej by som sa na nejakeho vrhla. Uz ma nebavi kazdy den masturbovat,ale musim,lebo by som nedokazala fungovat.

Rozum kaze nevyspat sa ihned s niekym,ale ta intenzita prezivania je nehorazna!

Prosim,povedzte mi,ze je to vekom! Lebo ked nie,ja si nieco urobim,uz mam dost.

nakata

ja mam presne to iste , mam vztah , ja mam 24 moj priatel 28 ale nie je to ono, a najhorsie co sa mohlo stat je ze som sa zalubila do muza o 30rokov starsieho proste je to uplne ine je to to co som hladala , neviem co robit , rozum hovori nieco ine a city tiez je to strasne ... :/

TheDevilMe

ta3:

Jemne naznacit skoro 40 rocnemu muzovi moze znamenat aj to,ze mu jednoducho poviem:"Pacis sa mi."?

Este som nezazila,zeby som muzovi musela nieco naznacovat,tak neviem,je to pre mna nove a o to zvlastnejsie,kedze to je uplne ina generacia...

ta3

20 rokov je sice trochu viac ako je bezne, ale nemusi to byt prekazkou ak je teda tento muz nezadany a dostupny, moj druhy manzel bol starsi o 30 rokov a veru ten vekovy rozdiel nebol problem a nevycitaj si, ze si sa prave do neho zalubila, laske sa neda rozkazat a aj ked je taky vekovy rozdiel, mozes urobit to, co som navrhovala, ak nema parterku, poziadaj ho o stretnutie a jemne mu naznac svoje city, za city sa netreba hanbit a niekedy situacii treba trochu napomoct, stratit nemas co, mozes tym iba ziskat, drzim palce

TheDevilMe

ta3:

Je medzi nami skoro 20 rocny rozdiel.
Vycitam si,ze som sa donho tak zamilovala. Pritom nejde vobec o jeho krasu ani peniaze. Najradsej by som bola,aby ma pritahovali rovesnici,ale nikdy sa tak neudialo.

ta3

ale nie, Vemeno iba zartuje :-))

ja som vo vztahoch za priamu rec, napisat list a dat mu ho do ruky?, to sme predsa robievali v prvej triede na zakladnej, to je detinske, nemas sa za co hanbit, predsa mu nebudes hned vyznavat lasku alebo navrhovat sex, jednoducho ho pri vhodnej prilezitosti ked budete sami oslov a opytaj sa, ci by niekedy nemal na Teba chvilu casu, no a ked si ten cas najde, povedz mu, ze sa Ti paci a ak je aj on volny, ze by si sa rada s nim stretla niekde na kavu, ze by si ho chcela lepsie poznat a ked sa naozaj hanbis mu to takto povedat, pytaj si jeho mobil a opytaj sa ho, ci mu mozes poslat sms, urcite nepovie ze nie a potom mu nieco v podobnom zmysle napis do sms

TheDevilMe

Mala som niekoho niekolko rokov.Po case som zistila,ze mi s nim sex nevyhovuje. Mozno preto sa vo mne teraz vsetko znasobilo.

Velmi ma pritahuje uz nejaky cas jeden muz. Privelmi. Hanbim sa mu to povedat. Este stale je mi zle z rozchodu a ked zazijem dalsie nie,bude to este horsie.

Napokon to asi budem musiet urobit.

Myslite,ze bude lepsie napisat mu list a dat do ruky?

hfjhd

Smiem sa opytat, preco nikoho nemas? Vsak to by bolo najlepsie riesenie v tvojom pripade. Ja mam nieco podobne ako ty, ale je to sposobene uzivanim silnych liekov, ktorych vedlajsim ucinkom je vysoke libido a kebyze nemam chapajucu manzelku, tak som doslova v zadku. Nezvladol by som to. A chapem aj tu frustraciu, lebo ono to navonok vyzera dobre tento stav, az kym ho clovek nezazije na vlastnej kozi :(