Vnútorná charakteristika Cyrila a Metoda

Maoam

toto je chore....pisat vnutornu charakteristiku dvoch ujov, ktorych osobnost nepozna a nema odkial cerpat podklady...ehm

ucke preplo

lilyiankaa

dovolím ti spýtať sa zajtra v mojom mene tvojej učiteľky, že načo preboha živého ti toto v živote bude??? lebo nejak neviem kde by si to mohla využiť, pri rátaní účtovníctva, za pokladňou v tescu, ako riaditeľka banky?? ahááá už viem, keby si robila učiteľku ako ona..ale v tom prípade verím tomu, že by ťa takéto chujoviny ani nezaujímali ...

sinus

pekna ukazka ako neuveritelne mimo je cele nase skolstvo. hlavne ze chcu statni ucitelia vyssie platy. ja sa pytam za co? za vnutorne charakteristiky cyrila metoda? a potom sa tiez cudujme ze mame 20% nezamestnanost ked mame milion500 skol a vsade su ucia same nezmysly ktore s realnou praxou a realnym zivotom vobec nijak nesuvisia, su len na to aby boli, same pre seba, efekt ziadny. teda len formalny ze ma niekto nejaky papier.

Kelly11

aj pri zaciatku roka som pisala akysi sloh co ta tema nedavala vobec zmysel... tak pomoze mi s tym niekto lebo to mam na zajtra a nemam z toho napisane ani ciarku. :(