Navždy rozchod? Chcem ho späť

Príspevok v téme: Navždy rozchod? Chcem ho späť
mimi123

S priateľom po 3 mesiacoch zo dňa na deň prišla pauza , po dvoch dňoch pauzy mi napísal že sa chce rozísť, neskôr o deň napísal ǔe nechce. Začala som mu chýbať a neskor po troch dňoch napísal že sa rozchádzame , že som bola jeho najväčšia chyba a že ma neľúbil a že so mnou skončil..,a to všetko len cez Fb. Zmazal si ma z priateľov a blokol. Pred tým sme nemali žiadne vážne hádky, iba kvôli malichernostiam za ktoré sa ospravedlnil a chcel byť stále so mnou. Chodíme spolu do školy hneď vedľa do triedy. Neviem čo mám čakať,či si uvedomí čo urobil a bude ma chcieť späť alebo mám zabudnúť ..

mimi123

Náš vzťah nebol o tom, že sme si písali .. tie 3 mesiace sme boli každý deň von. Je to moja prvá láska ,lebo pred tým to bolo nič . S ním som zažila najkrajšie chvíle.

lilyiankaa

inak ale z jeho strany veľmi úbohé a chrapúnske vyriešiť to cez FB, mohol by mať troška slušnosti a povedať ti to do očí ..ale to je dnešná realita .. ľudia už so sebou nevedia hovoriť a je im ľahšie a pohodlnejšie napísať to cez písmenká ako sa s niekým stretnúť ..veď náhodou by sa obral o polhodiny jeho hry že? keďže v svojej poslednej téme spred pár dní si písala, že stále hrá hry ... poviem ti tak, nechcela by som mať teraz toľko rokov čo ty .. pretože vy si to "detstvo a dospievanie" neviete absolútne užiť... neviete so sebou komunikovať (myslím ľudia v tvojom veku medzi sebou, česť výnimkám)

Makaková

Z tvojej poslednej vety tiež usudzujem že keď ťa ten boreček nahodou bude chcieť spať, ty pribehneš ako taka husička ,že?? Dievča kde máš hrdosť ..ach bože,

milli11

Mimulus, to sa ti lahko povie. Ale realita je fakt kruta. Da sa dnes najst niekto normalny? Neznasam tie vztahy cez net, kde hned vsetci vidia, ci mate vztah, kedy ste sa rozisli a pod. A najvacsia sranda je, ked takym ludom akoze priatelia blahozelaju ku vztahu na nete a pritom v skutocnosti im je to ukradnute, pripadne ich za chrbtom ohovaraju. :DDD Alebo si tam da nejaka zena foto, kde sa snazi vyzerat sexi, dava vselijake pozy, tak jej pisu komenty, ze aka je sexi, krasna a v skutocnosti ju ohovoria, ze na tych fotkach vyzera ako ku..a, toto som pocula uz neraz.

lilyiankaa

prepáč, ale nemali ste pevný vzťah, pretože to 17roční ľudia po 3 mesiacoch nemajú a ani podľa nevedia čo to je ... mať pevný vzťah znamená totižto niečo diametrálne odlišné, čo pochopíš až vtedy, keď budeš dospelá (tým nemyslím o rok), ale keď budeš s niekým viac mesiacov príp. rokov a budete riešiť veľké problémy .. či už ohľadom peňazí, detí, bývania, práce a pod ... samozrejme tým som ťa nešla uraziť, len ty ešte nevieš čo slovné spojenie pevný vzťah znamená, resp. máš na to iný pohľad ako my starší ...

mimi123

obaja máme 17 .. mali sme pevný vzťah ktorý vznikol z priateľstva a stále mi všetko vravel a zo dňa na deň toto .

chalice

A kolko mate rokov vy dvaja? Nechaj ho nech chlapec mentalne dozreje, nevie co chce, meni nazory z dna na den ako sa meni pocasie.

Mimulus

Je to s prepáčením chrapúň! Že rozchod cez FB :( Nebuď smiešna ty ho chceš späť. Ak áno tak nemáš svoju hrdosť. Spamätaj sa dievča a nájdi si niekoho kto ťa bude naozaj milovať.