Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Skončí mi niekedy ten menzes, či ani nie?!

Príspevok v téme: Skončí mi niekedy ten menzes, či ani nie?!
bolasomvpoho

Ahojte. menzes mam druhykrat. budem mat zachvilu 13 rokov. prvykrat som ho mala asi 4-5 dni. teraz ho uz mam 4. den a je to na porazenie, co mam robit, ked uz nechcem krvacat?
kazdy mesiac to bude trvat len 4 nanajvys 5 dni ci sa to moze zmenit? a myslite, ze dneska popr. zajtra mi to uz skonci? naozaj vas pekne prosim o radu. Dakujem :)

Agnes998

Skus pouzivat tampony, ja som ich ako panna sice pouzivat nemohla lebo to strasne bolelo a ja som mala blanu zrovna tak nizsie a pevnu. Ale je vela dievcat, ktore s tym problem nemaju a mozu ich pouzivat. To by bolo najlepsie, tampon najhrubsi aky sa bude este dat a pod to vlozku pre istotu

Agnes998

Bud rada, ja som mavala menzes v tvojom veku 7 dni a velmi silny. Ono sa to vekom bude lepsit, bude trvat kratsie a bude stale slabsi. Ale ja ta dobre chapem, mna vtedy islo z toho tiez porazit, hrozne silne krvacanie, musela som si menit vlozky kazdu chvilu, davala som si aj 3 naraz, a aj tak som sa bala ci pretesiem. Do takmer 18-tky teda kym som bola panna som nemohla pouzivat ani tampony, to bolo najhorsie. Kazdy mesiac som sa toho obavala a len cakala kedy to konecne prejde. Velmi mi to vtedy obmedzovalo zivot. Ale ono sa to bude rokmi lepsit.

waleri

a kde mas maminku? s nou sa porozpravaj,niekoho blizkeho - dobru spoluziacku,,,neviem ci je toto ten spravny sposob co si si zvolila,nie vsetko treba vytrubit svetu...

vela uvazenych rozhodnuti Ti prajem

E.

bolasomvpoho

ja viem.. :// ale vadí mi to už , pretože stále pretečiem .. nemám ani bolesti , ani nič len jednoducho už mám pocit, že mám krv všade... aj v zadku a to bez srandy..

chalice

Ja som tiez mala menzes v nastich rokoch trvajuci 6 az 9 dni. Hormonal. nerovnovaha, neviem. Ale teraz mam uz len take 3-4 dni. A mat menses aj na stvrty den je normalne. Precitaj si nieco o nom v knihach alebo na internete. Stavas sa pomaly zenou, tak si zvykaj. :)

milli11

A ked nechces krvacat, tak jedine, co ma napada, ze by si sa dala preoperovat na chlapa. Inak budes ako zdrava zena krvacat kazdy mesiac, ak by to ak nebolo, nebudes zdravotne v poriadku.

milli11

Co ja by som dala za to, keby som mala menzes len 4 dni. Ja ho mam totiz 8 dni. Vlastne, nic by som za to nedala, su dolezitejsie veci v zivote, aj ty to neskor pochopis.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Skončí mi niekedy ten menzes, či ani nie?! - Fórum - ZDRAVIE.sk