Ako si mám dať vlasy počas noci?

ninajenina

ja mam tiez vlasy po zadok a na noc ich tiez davam len do tej obycajnej makkej latkovej gumicky ktoru nestiahnem na pevno a do drdola uplne hore,to mi poradila aj moja kadernicka..

Nela41

Ja si ich dávam do takého drdolčeka a je to v pohode. Rozpustené mi nevadia, ale keď si ich dám hore do drdolu majú super objem!

mango.tree

no ja mam vlasy po zadok a v pohode. tiez si ich niekedy prilahnem, obcas spim vo vrkoci, tak jemnejsie zapleteny, to je len o zvyku. a ked rozpustene, tak si ich vyhodim na vankus a vtedy mi nezavadzaju pri pretacani.

Catali_na

flegma :D samozrejme že nezancujem :D ale myslím, že keby som si uplietla vrkoč a na koniec dala nie na pevno gumičku, tak sa mi gumička zošmykne a cop sa rozpletie - čiže som zas na začiatku :D

lilyiankaa

ja si ich rozprestriem na podušku .. lebo by som nezniesla, keby som ich mala pod hlavou, všetko ma potom škrábe alebo šteklí a samozrejme si ich aj ťahám a priateľ mi ich tiež sem tam priľahne ...

Catali_na

no áno, to by mohlo byť, ale čítala som že pre vlasy nie je dobré, aby boli pevne zviazané gumičkou a keby to zviažem na slabo, tak mi vrkočzas nedrží :/