Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyska 158cm aka ma byt vaha?

odpovedam

Pardon za omyl, tuky su lahsie ako svaly. Este vsak poznamka. Dieta nie je hladovanie. Dieta je uprava kvality stravy. Takze dietu bez cukrov si urcite daj, to by malo byt zakladom zivotneho stylu bezneho cloveka. Bezny clovek vsak prijima nadbytok cukrov. Takze ak dietu, tak bez cukrov, sacharidy len pred cvicenim, po nom na vecer uz nie.

lea128

Uz to tu bolo spominane, ale drzat sa nejakeho cisla, ktore ukazuje vaha, nie je velmi dobre, pretoze svaly vazia viac ako tuk a pri pravidelnejsom sportovani sa tuk spali a vytvara sa sval, ktory telo pekne vytvaruje a nejake partie- lytka, nohy, zadok zuzi. Diety su tede neefektivne kvoli tomu, ze zena sice je chuda, lebo nic neje, ale nema vobec peknu postavu, pekne zenske tvary, len je vychudnuta.
Barunka, na tvojom mieste by som zacala cvicit, aj doma, alebo vo fitku, alebo teraz v lete niekde vonku a vecer jest menej kaloricke jedla. Spevni si postavu, budes sa citit dobre a budes vyzerat chudsie. Diety su to posledne co potrebujes...

mishita

Ja mám 169 cm, 47 kg a neviem si predstaviť, že by som mala vážiť viac než 50 kg. Toto je dosť individuálne. Každý sa cíti dobre pri inej váhe. Ak sa cítiš pri 52 kg dobre, nie je čo riešiť. Ak sa zdáš sama sebe "objemnejšia", začni športovať, uprav stravu a pôjde to samo.Držím palce.

sade8

barunka

a co ked povies ze merias 158 a vazis tych 50, nemas to jedno?
ved ludia nevidia rozdiel v takych malych cislach kebyze to ma byt 10 kg tak to ano....joooooooooooooj

odpovedam

barunka, preco sa chces prisposobovat druhym? Zi podla seba, diktuj si vlastne pravidla toho, co je pre teba dobre a spravne.

Ja mam tiez vysku 158 cm a vahu ako ty, lenze som strasne chuda. Nedavaj do pomeru vysku a vahu. Tuky vazia viac ako svaly a zena, co ma tvoju vysku a vahu, moze byt od teba chudsia i tucnejsia. Rob rozhodnutia podla seba, nie inych. Sport je super, ale nenechaj si ho nanutit. Cokolvek nanutene sa ti sprotivi.

lilyiankaa

ja som jej nenapísala, aby chudla, ale že čo je podľa MNA aká ideálna váha na jej výšku .. myslela som, že si každý môže vyjadriť svoj názor ...

winki

Tak skvelé a vďaka niektorým komentom tu budeme mať ďalšiu nezmyslelne chudnúcu, ktorá sa bude trápiť 500 diétami.

lilyiankaa

podla mna je to tiez akurat ... myslim u jajaja .. ja som vyssia od nej a mam rovnako kg a to som mávala dokonca dlhé roky len cca 48-50 ....
a k autorke .. podla mna by idealne mala tych cca 48 ...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyska 158cm aka ma byt vaha? - Fórum - ZDRAVIE.sk