Zmena AD

kablica

boglarka, anafranil je najucinnejsi na OCD spolu s Fevarinom (to je starsie SSRI). Nechapem absolutne, preco nejaky lekar meni vyhovujucu terapiu len z dovodu, ze je to starsi liek. Ano, starsi, ale jeden z najucinnejsich. Cize musis na lekarku pritlacit, aby ti liek vratila, toto nema vyznam, aby si sa citila zle len pre jej vrtochy...

boglarka

Ja nechcem meniť, ja som na ňom fungovala 16 rokov, Dr.mi ho zobrala, že vraj existujú aj modernejšie AD , od tých čias som brala Alventu, Zoloft ale je mi zle, tak sa informujem, čo komu zabralo po Anafranile.
ďakujem za všetky rady.

kapala

Ahoj,
a neuvazovala si sa s tym popasovat aj inym sposobom ako brat donekonecna lieky, ktore maju priserne vedlajsie ucinky? Ja teda neviem,ale mne zabrala na depku specialna detoxikacna kura, ktoru mi spravila jedna doktorka, ktora sa specializuje na celostnu medicinu...a pomohlo. Mne zistila nejaku plesen na mozgu a v celom tele a to bol problem. Ak by si ju chcela vyskusat, da sa objednat z celeho SR, mava vyjazdy po pacientoch. Napis mi na email ak chces a dam ti cislo,kde sa mozes skusit objednat. Za vysetrenie chce iba 15€. Vola sa Tomova, mozno si aj pocula