Strasne to boli..

Príspevok v téme: Strasne to boli..
kacicka25

strasne to boli...rozchody su hrozne, hlavne vtedy ked sa rozidete s clovekom, ktoreho lubite...takze poporiadku......chodili sme spolu od vianoc, nieje to az tak dlho, ale za ten cas som sa ho naucila lubit, respektovat a vsetko co patri k tym krasnym zaciatkom...mali sme vztah na dialku kedze byvame od seba cca 80 km, stretavali sme sa po vacsine cez vikendy, ktore sme sa snazili vyuzit na plno a venovat sa sebe co najviac, ale samozrejme aj nasim spolocnym priatelom, cize sme vysli vonku do spolocnosti aj s priatelmi.......po 2 mesiasoch vztahu prisla kriza, povedal mi, ze nevie ci ma lubi, ze on to asi tak neciti, nasledoval rozchod, lenze za 2 dni dosiel za mnou, ze nevie co ho to napadlo, ze ma lubi, ze som mu chybala......tak som to skusila opat s nim, dali sme si sancu, snazili sa nas vztah rozvyjat ako sme najviac vedeli, lenze posledny mesiac som mala z neho pocit, ze sa mi vzdaluje, citila som z jeho strany mensi zaujem o mna a teraz znova ta ista pesnicka ako naposledy..:(...on to tak neciti, ze nas vztah sa nevyvija tak ako ma...opat rozchod...:( predsa nebudem s clovekom, ktoreho lubim, ale on mna nie..nebudem s clovekom co si ma nevazi, co mi neda lasku, co ma neobijime, co si vymysla vyhovorky, len aby sme nemuseli byt spolu...:(...ale ked je to tak tazke, pomaly sa z toho dostavam, ale moje srdce je uplne rozbite, posliapane....neviem co robit, lubim ho, ale nemozem ho nasilu nutit aby ostal pri mne........ale najhorsie na tom je, ze prave on bol ten co na zaciatku nasho vztahu vsetko inicioval, bojoval o mna, aby si ma ziskal, robil vsetko pre to aby sme boli spolu, ja som bola prave ta, co do vztahu velmi nechcela ist, lebo pretym som zazila same sklamania, tak som sa bala zase ist do vztahu.....a je to tu opat, nechapem, nerozumiem uz nicomu...tak strasne to boli..:(..prepacte, ze vas tym otravujem, ale musela som to zo seba dostat...:(

ta3

ale, ale, co to citam Mimulus, je to naozaj prispevok od Teba?
" nerozmýšľaj presne tak ako ja, pretože sa ti to aj splní."
takze uz pripustas, ze ako myslime taki sme?, toto je dokaz toho, ze si si vedomy, ze si v minulosti robil chyby a vies aj kde (hlavne ze si vo svojej teme stale tvrdil, ze Ty si nikde chyby nerobil), tak ak mas trochu filipa, nerad iba druhym, ale hlavne sam sa podla toho aj riad, cize nemysli ako v minulosti, to je jedna z tych zmien, ktore sme Ti radili v Tvojej teme Preco? a ktore si Ty neprijimal, rezolutne si sa branil kazdej zmene, isto, aj vonkajsie vplyvy dnesneho amoralneho sveta hraju svoju rolu, ale podstata Tvojich problemov tkvie priamo v Tebe, v Tvojom nespravnom mysleni a v negativnych postojoch voci ludom a veciam okolo seba, predsa ak som sa raz sklamal (alebo aj stokrat) v laske, este neprestanem verit v lasku a hladat ju, ak ma niekto podviedol, este to neznamena, ze vsetkym sa neda verit, ak nezmenis myslenie, budes este dalsich 15 rokov preslapovat na mieste, ako ked tlacime kapustu v sude

slunce007

Bud rada ze ti aspon povedal ze ta nelubi, sam s tym musel vnutry bojovat nevedel co citi... Ale aspon na to prisiel a povedal ti to narovinu! A vies presne nacom si, lebo muz ktory povie ze nelubi tak skutocne nelubi. A s tym uz nic ty nespravis ked je to raz tak. Cize aspon vies ze mas zabudnut uz a onic sa nesnazit. Mozes v klude zabudnut a povedat si nemalo to zmysel a cakat na novu lasku. Horsie by bolo keby ta tahal, natahoval dlhsie... vodil za nos a nevedl sa jasne vyjadrit a ty si len dedukovala podla spravania a vyhovoriek ze ta "asi nelubi" tak ti to povedal a mozes v klude zabudnut!

orionka

tvoj problem je to,ze sa hned zalubis,beries vsetko prilis vazne a muzi sa toho boja,teda najma pripadnych zavazkov,v tomto veku si chcu iba uzivat a viazat,ked ich uz matka bude vyhanat z domu a iniciativne hladat potencionalne nevesty,vtedy im nic ine nezistane,iba sa konecne starat o seba,alebo tuto starostlivost delegovat na svoju zenusku-partnerku ci manzelku,teraz chce len skusit co sa da,budovat si svoje ego,hoci aj na ukor kaciciek,vsetko zle je na nieco dobre,najdi si kamarata,stretavaj sa s nim a nic viac od toho neocakavaj,ak to bude mat prist,tak to pride a bude to len mile prekvapenie a mozno aj ta tvoja tuzobna laska,hlavu hore,pekne sa uprav,chod medzi ludi a usmievaj sa,je zbytocne sa doma trapit...

Luciinka

No ja som na tom tiež podobne, odvtedy čo sme sa rozišli som nikomu ani pusu nedala a nejako sa na to necítim.. Ale verím že časom prejde aj to :)

Mimulus

Poznám to presne ale neprispejem ti sem už, pretože... :) Držím ti palčeky a neboj sa časom to prejde a znova sa zamiluješ :)

kacicka25

snazim sa...ale stale mi vyria v hlave takeho myslienky...strasne volaco.....od posledneho vztahu som 3 roky nemala nikoho, snazila som sa nikoho nepustat si k telu, presne ako som pisala v prispevku predtym, bala som sa dat lasku a ked opat niekto prisiel,o ktorom som si myslela, ze tentokrat by to mohlo byt a dala som mu tu lasku...... zase sklamanie..:(

kacicka25

ja viem, ze to casom prejde, presla som si aj tymi sklamaniami predtym...lenze teraz sa strasne obavam aj toho, ze uz sa uplne uzavriem, ze nebudem verit ziadnemu muzovi....ze koli tymto sklamaniam uz nebudem schopna ja dat lasku niekomu, kto si to zasluzi a kto ma bude lubit.......je to strasne, ked vy lubite a clovek s ktorym ste nieco prezili nie..:(

Luciinka

Je to úplne normálne čo prežívaš. Pred piatimi mesiacmi sa so mnou rozišiel chlapec, s ktorým som bola dva a pol roka. Ja som zažívala úplne tie isté stavy ako ty, dokonca som bola kvôli tomu aj v nemocnici pretože som málo jedla a pila a odpadla som.
Je to ešte čerstvé a ja viem, že ti nepomôže keď ti teraz budem hovoriť že ono to bude časom dobré a časom všetko prejde. Ja som tiež nikoho nepočúvala a liezlo mi to na nervy keď mi to niekto hovoril. Ale ono to fakt časom prejde. Musíš si uvedomiť, že ty si zaslúžiš niečo lepšie ako toto. Predstav si aké by to bolo keby ti toto povie o rok alebo o dva. Teraz môžeš byť vďačná za to že sa to stalo takto skoro a nie neskôr. Že ti ukázal že nie je ten pravý už teraz.
Neviem koľko máš rokov, ale stretneš ešte veľa chlapcov. A ten pravý niekde na teba určite čaká. Treba len veriť že ho stretneš :) tak hlavu hore, to bude dobré :).

Mimulus

Prepáč ale kríza po 2 mesiacoch? Ja neviem či som z inej doby ale to nie je možné ak sa dvaja ľudia ľúbia. Viem, že je ťažké zabudnúť ak po predošlých sklamaniach prišlo ďalšie ale musíš si stále hovoriť že to bol omyl. On ťa na 1000% neľúbil podľa toho, čo opisuješ ťa chcel dostať len do postele a možno sa aj s niekým stavil. Nezabudneš nikdy - ale môže ťa to posilniť.