Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vstupná prehliadka mimo bydliska

Príspevok v téme: Vstupná prehliadka mimo bydliska
katica

dobrý večer. Potrebujem si vybaviť vstupnú prehliadku u lekára. Žijem 200km od trvalého bydliska, kde mám svojho obvodného lekára a zaujímalo by ma, či by sa to nedalo vybaviť aj tu, v cudzom meste :) Myslíte, že by som sa musela prehlasovať kvôli tomu sem? Mám so sebou kartu, ale nechcela by som odísť od môjho súčasného lekára natrvalo. ďakujem

Vanda1992

Neviem či niekde uspeješ, lebo ja som mala podobný problém pri nástupe na VŠ a dali mi na výber buď sa preregistrujem, alebo mám ísť za svojím, lebo oni nepoznajú môj stav. Samozrejme ak sa preregistruješ už to nie je problém, že Ťa nepoznajú.
Zase ak natrafíš na "normálneho" lekára, tak sa to dá. Ja som potrebovala vlani v lete potvrdenie na vodičák a spravil mi ho celkom cudzí starší lekár, aby som nemusela cestovať.

katica

To mi je jasné, že ich nemôžem mať súčasne dvoch, len dúfam, že sa nejaký zľutuje a nemusím zabiť cestovaním dva dni. Ktovie, či vôbec môže taký papier podpísať lekár, ku ktorému nepatrím...
V každom prípade, ďakujem za reakciu ;)

megan95

nemôžeš mať dvoch praktických doktorov, to by neprešlo cez poisťovnu. Okrem toho mimo trvalého bydliska je často zložité zohnať doktora, pretože pokiaľ nepatríš do ich obvodu nemusia ťa vziať.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vstupná prehliadka mimo bydliska - Fórum - ZDRAVIE.sk