Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Užívanie antikoncepcie

Príspevok v téme: Užívanie antikoncepcie
Hviezdička

Ahojte baby

Užila som staré balenie a po piatom dni mi prišla menštruácia ale hneď som začala užívať nové balenie. Neviete kedy sa užíva nové balenie po starom balení.
To mám čakať sedem dní ako pauza alebo na menštruáciu. Ale keď mi prišla menštruácia do piatych dní??

Vždy urobím chybu pri užívaní nového balenia. Nikdy som nezabudla len neviem či som to nové balenie nezačala užívať skoro. A neviem čo mi povie gynekológ, keď mi to poviem a uvidí to tak poznačené v kalendáriku.

Ktorá z vás urobila takú chybu ako ja??

Ďakujem vám za všetky vaše rady a skúsenosti.

Kvety zla

ked mas problem s tym ako sa berie antikoncepcia tak ani NESEXUJ.
prve balenie (uplne uplne prve) sa berie na prvy den menstruacie. potom sa vyberie blister (21 dni) a 7 dni nic. zeny dostanu menstruaciu zvycajne 3-5 den tejto pauzy (cize 2-4 dni krvacas ale neberies tabletky). novy blister sa zacina brat po ubehnuti 7 dnovej pauzy, na ten isty den v tyzdni ako prvy blister.
toto plati ak mas taku antikoncepciu, kde je v blistri 21 tabliet, vsetky obsahuju rovnake mnozstvo hormonov. ak mas vsak antikoncepciu kde su v blistri aj placebo tabletky (28) tak beries tabletky sustavne.
ale to by si vedela, keby si vedela citat, pretoze vsetko toto je napisane v pribalovom letaciku.

lilyiankaa

ved doberieš jeden blister, dáš si 7dňovú pauzu a potom začneš brať nový, či už ti dojde menzes hneď alebo o 5 dní ...

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.