Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nechutenstvo

Príspevok v téme: Nechutenstvo
melany222

Dobrý deň, obraciam sa na Vás s prosbou o pomoc. Posledné obdobie v mojom živote bolo dosť hektické. Úmrtie rodinného príslušníka, nezhody rodičov, štátnice, rozchod s priateľom. Začala som pociťovať vnútorné tlaky, akoby doľahnutie všetkých tých problémov a strach, čo vlastne život ďalej prinesie. Prvýkrát sa mi objavil problém asi pred dvoma mesiacmi. Zrazu som prestala mať chuť vôbec niečo zjesť. Pociťovala som hlad v žalúdku, ale zároveň som mala zovreté hrdlo a pocit na zvracanie. Nebrala som to príliš vážne a prešlo to. Problém sa mi však o nejaké tri týždne vrátil a pretrváva už vyše mesiaca. Mám pocit, že ak niečo zjem, tak to vyvraciam...našťastie som ešte nezvracala. Bojím sa, že si takýmto tempom vytvorím úplný odpor k jedlu. Som odjakživa štíhla po rodičoch a pár kg navyše by som s radosťou uvítala. No takto si moc ku kráse nepridávam. Uvedomujem si to a chcem urobiť zmenu, ale neviem ako. Vidím jedlo a hneď pocit, že mi bude zle. Snažím sa premáhať, jesť v malých dávkach a čo najviac pravidelne, ale je to obrovské trápenie. Bola som u lekárky, zhodnotila, že ide o stresy...nič ma nebolí, len z času na čas hlava. Dostala som tabletky Costi - ovplyvňujúce centrum zvracania v mozgu. Chvíľu bolo dobre ale zas to začalo. Skúsila som voľne dostupné antidepresíva, pijem bylinkové čaje na ukľudnenie, spomalila som životné tempo, štátnice som si presunula o tri mesiace, v práci som si vzala menej služieb, snažím sa oddychovať, veľa spať, byť so svojimi blízkymi, chodiť do prírody, no napriek tomu sa každé ráno budím s tým istým pocitom - z jedla mi bude zle. Viem, že je hlavný problém vo mne. Ja si v prvom rade musím povedať, že to zvládnem ale mám obavy, že ak to pôjde takto ďalej, tak sa z toho zrútim. Nechcem chodiť po lekároch, chcem si pomôcť sama, ale neviem čo viac už pre to spraviť. Pomôžte mi prosím.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nechutenstvo - Fórum - ZDRAVIE.sk