Hnačky, bolesti

Príspevok v téme: Hnačky, bolesti
Jskaksjs

Ahojte, od stredy mám strašne ťažkosti. V stredu pri obede som dostala zimnicu, do 3 hodín teplotu 39.6, tak isto aj druhý deň. Dostala som hnačky. Na druhý deň s teplotou 38.7 som zvraciala 5 krát. Hnačky stále neprestali, nič som nejedla a skoro ani nepila, takže som schudla 3 kilá a už som nemala vobec silu ani vstať. V piatok som bola na pohotovosti, vzali mi krv, dali mi infuziu, po 3 hodinách povedali, že to bude fajn, asi nejaká viróza a že krvné výsledky som mala dobré. No hnačky stále neprestali, som teraz na diete a už fakt neviem čo mám robiť, vyčerpáva ma to :(. Máte s tým niekto skúsenosti alebo nejakú radu ? Užívam immodium na zastavenie, ale nepomáha vobec.
Ďakujem.

M-M

Treba dat pozor na dehydrataciu, vhodny je WHO roztok na peroralnu rehydrataciu, da sa pripravit aj doma (na internete su navody) ale asi jednoduchsie je priamo pouzit pripravok z lekarne vo forme sumivych tabletiek, vola sa to Fluidex, nestoji vela. Inak len vydrzat, tie hnacky postupne prejdu, aj chut do jedla sa postupne vrati. Keby sa to zhorsovalo tak urcite nevahajte ist znova k lekarovi.