Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

La Roche Posay effaclar duo - skúsenosti

orchidejka

naozaj cez lekarne nedostanem, la-roche firme som tiez pisala, bez odozvy, bazos aj mimibazar som prehladala, vzdy ponukaju iny produkt ako chcem, lebo som sa rozhodovala aj medzi makeupmi a tiez som chcela vzorky. no ako vidis, bez uspechu

hdjff

ja pouzivam effaklar k a je to naj krem pod makeup. mne sa vobec nezoduchava ani nic. ja som s nim fakt velmi spokojna. videla som na mimibazar.sk ze tam niekto predava nejake vzorky , alebo bazos

odpovedam

Ja som tiez effaclar najprv dostala len ako vzorku, ked som kupovala nieco ine v lekarni. Mozno len treba skusat dalej :-). Pripadne skusit oslovit rovno firmu La roche possay, ci nemozu nejake zaslat.

orchidejka

fakt? lebo ja uz tak dlhoo zhanam tie vzorky od la roche lenze u nas v lekarnach - ani v jednej nemaju a na internete sa tiez nedaju zohnat. tak neviem teraz co robit

odpovedam

Vypytaj si v lekarni vzorku a vyskusaj na sebe. Co ja mam skusenost, kremy, ktore sa vraj hodia ako podklad, sa nan vobec nehodia. Ked si nanasam na ne mejkap, zaroven si ten krem "zosuchavam" dolu a nesmiem ho prilis rozotierat, lebo si vsetko dam rovno aj dole. Kremy vhodne pod mejkap totiz mejkap vpijaju, Ale mozno budes mat lepsiu skusenost. Mne preto vyhovuju viac mastnejsie kremy, kde sa mejkap rozotiera bez problemov. Effaclar K sa mi tiez supal dole.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

La Roche Posay effaclar duo - skúsenosti - Fórum - ZDRAVIE.sk