Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chce vztah alebo kamaratstvo?

Príspevok v téme: Chce vztah alebo kamaratstvo?
valhalala

Nie som si ista, na com s jednym "kamaratom" som.. pozname sa par dni, ale mam pocit, ze si mame vela co povedat, rozumieme si, mame aj obaja narazky na to, ze niekedy niekam pojdeme, na zmrzlinu alebo tak, ale nie som si ista, ako to berie on. Ja by som s nim velmi rada niekam isla, avsak nie iba ako kamaratka, ale aj ako nieco viac. On je velmi sympaticky, mudry, pritazlivy aj moj typ, ale neviem ako to berie on a ako to mam zistit. Niekto by mi vedel poradit?

shakti1

zistíš to tak, že nebudeš robiť nič, žiadne otázky toho typu: čo ku mne cítiš?.... choď na rande, len tak pre zábavu ako kamarátka, sám ti to povie :D

shakti1

valhala, vždy u chlapov ide najskôr o sex .... keď ľúbia tak, až neskôr, čím viac ti nadbieha, tým viac si to uži. nemusíš sa hneď viazať, určite by sa zľakol, ani hneď nemysli, že by si sa sklamala, lebo si to pritiahneš .... uži si čas, ktorý s ním stráviš, veď ani ty nemôžeš vedieť ani nikto, ani on, či sa obaja nesklamete. keď nebudeš nič očakávať, nič ťa nemôže sklamať...

kafe

Poznáte sa pár dní... podľa mňa ani sám chlapec ešte nevie, či chce vzťah. Tak sa nevešaj na možnosť, že by to mohol byť vzťah, nechaj to plynúť, tie počiatočné oťukávačky sú predsa také krásne, nekaz to! Nepotrebuješ vedieť hneď od začiatku, že je to (bude) vzťah. TY si ujasni, že o ňom nič nevieš a keby si ho poznala dlhšie, možno by si oňho ani nezakopla. Takže snaž sa ho spoznať najprv ako kamaráta, na namotávanie budete mať dosť času potom neskôr.

valhalala

dakujem..ked teraz by som sa velmi nerada sklamala, neviem ci by som to znovu zvladla, tak neviem, ci to mam nechat tak alebo skusit.. ale potom by som mozno viac lutovala keby to necham tak ako to sklamanie.. a o sex mu nejde podla mna

lilyiankaa

ale tak nemusí chcieť hneď sex .. normálne s ním choď von a po čase zistíš o čo mu ide .. možno by ste aj mohli byť pár, lenže pokiaľ s ním nebudeš chodiť von, tak to nezistíš ...

Sinner

Aby si sa nepopalila...narážky mať môže, ale asi chce skôr sex ako vztah. Ak to chceš zistiť, chod s ním na tu zmrzku, kávu, ale nenechaj ho si dovolovat, kým nedá najavo o čo mu naozaj ide.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chce vztah alebo kamaratstvo? - Fórum - ZDRAVIE.sk