Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako ste spoznali toho pravého?

beskyd

ja som spoznal tu pravu teraz nedavno na pracovisku, lenze problem je v tom, ze ta je uz niekolko rokov vydata... ...asi za nejakeho nepraveho, heh, cize z toho vyvodzujem zaver, ze kategoria pravy/nepravy je irelevantna a vdaka schopnosti ludi podliezt alebo inak zmenit svoje predstavy a dat sa dokopy takmer s hocikym podla dostupnosti, je rozhodujuce skor to, na koho clovek narazi a s kym je schopny, hoci za cenu kompromisov, pretvarky, lzi a vzajomnych konfliktov, vydrzat. ...dufam, ze som to primerane definoval:P

Mimulus

sleeper - veď ja sa nehádam len som chcel odpovedať k téme. Stále na nej vidím to, čo som nikdy u nikoho nenašiel. Je to zvláštne ale je to tak.

sleeper

Vtedy bola Mimulus, ale časom prestala byť. Tak to chodí, ľudia sa menia, a časom sa odcudzia. Máloktorý pár ustoji vo vzťahu vsetky zmeny. Keďže ste sa zmenili každý iný smerom a nedokázali ste sa zladiť, teraz potrebujete obaja nových "pravých" partnerov....

jahodka123

Stretli sem sa na koncerte. Od začiatku ma to k nemu ťahalo, aj keď som nevedela prečo. Sympatickí sme si boli hneď a po cca 2-3 mesiacoch sme sa dali dokopy. Tak nejako to išlo samo. No a teraz máme úžasný vzťah a už by sme si nevedeli predstaviť život bez seba. Sme spolu 3 roky.

ina prezyvka

ja som ho spoznala uz v skolke :) ale dali spe sa dokopy az neskor, sme spolu 6 rokov a stale neviem, ci je pravy :)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako ste spoznali toho pravého? - Fórum - ZDRAVIE.sk