Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako mam nanho prestať myslieť

Príspevok v téme: Ako mam nanho prestať myslieť
slovenka89

Ahojte, pred 4 rokmi som spoznala toho naj chalana milovali sme sa velmi dostala som aj prsteň od neho no rodičia sa nevedeli stotožniť stym že byval ďaleko..tak sme sa trpko rozišli plakala som stale, no teraz som vydata ale stale mam nutkanie myslieť nanho stale ho milujem dala by som všetko na svete aby som bola snim. Stale si prezeram jeho fotky naše spoločne fotky ako prestať je to pre mna tažka zabudnuť..ďakujem za odpovede

laurora

Ja si myslim, ze to vobec nie je o tom tvojom byvalom je to o tebe, vzala si si muza, ktoreho si nemilovala a preto sa vracias do minulosti a spominas na posledne laskyplne romanticke scenerie, casy, kedy si bola stastna aspon na chvilku, lebo teraz nie si. Treba si vsak uvedomit, fakt pravy dovod rozchodu, lebo to ze sa s tym rodicia nevedeli stotoznit. Je to blud, pre ktory si na nikto normalny nerozchadzal. Dovod tu vidim akurat dialku, nevedeli ste mozno mat takyto vztah,lebo ty si musela studovat v SR alebo ja neviem...no nikdy nevies ako by tento vztah dopadol. No ja som si ista, ze ak by to stalo zato, tak by ste sa este dali dokopy...A hlavne teraz by si na neho zabudla, kebyze fakt svojho manzela milujes. Ale to sa nestalo a ty tuzis zazit lasku, lebo si uvedomujes, ze v manzelstve si ju nenasla...To je len moj subjektivny pohlad.. Ja by som ti skor radila zabudnut tym, ze sa znova zamilujes, inak budes nestastna do konca zivota. A netusim naco si sa vydavala...

slunce007

Napis presnejsie, "rodicia sa nevedeli stotoznit s tym ze byval daleko" to je trosku absurdne nemyslis... Co bol inej narodnosti, nejaky albanec ci ind? Vies ide fakt o konkretny dovod... Ak bol inej narodnosti, tak prepac rodicia mali pravdu. Skusila si s nim zit? Riesili ste bezne problemy vztahu? Ci len bezhlave zalubenie poblaznest? Daj si odpovede... a mozno s nim by to nebolo az take ruzove a niekedy pohlad ludi (rodicov) ktory ta maju radi je realnejsi ako ten tvoj....
A mimochodom ked sa dvaja ludia naozaj skutocne miluju a su si sudeni, tak nejaky rodicia to len tak nezmenia. A tiez je rozdiel ci milujes jeho alebo len spomienku nanho? Nehraj sa na Romea a Juliu ale zi realny zivot. A tiez nechapem ako sa niekto vyda za niekoho koho nelubi smutne.

Mimulus

slovenka89 - to, čo ti radí flegma naozaj funguje - ak ho ale miluješ tak sa ti to nepodarí nikdy.

Nemáš nejakú dobrú kamarátku? Ak hej tak by mala vedieť čo robiť.

lorinnes

Fuu uplne si viem predstavit ako hrozny musi byť ten pocit, že miluješ iného, si s iným, ale tak je to tvoja chyba. Prečo si si zobrala muža, ktoreho nelubiš? Ved by sa to dalo nejako všetko vyriešiť...akože dialka je dnes problem? Časom by sa dal zohnať nejaký ten byt a všetko a proste by ste sa presťahovali k sebe...
Ale to už je asi jedno...už si to urobila..ja ked potrebujem na niekoho zabudnut, chodim do spoločnosti, nepozerám si zasadne jeho fotky a tvarim sa že neexistuje...lenže takyto pripad ..že už 4 roky.no ja neviem

orol

-Ponuknuta prilezitost sa dvakrat v zivote neopakuje

-prepasla si ju za cenu ineho
-teraz si vydata a dala si slub
-tak sa spravaj ako vydata
-cize tvrdo zahod za hlavu "minulost"
-ak ti v hlavicke ale mataju dobrodruzstva, rozved sa a zober si ho
-ina cesta nie je pripustna, znamenala by skazu a trest.

Daduskaaaa

...no ak ste sa tak veľmi milovali tak len kvôli rodičom a diaľke sa rozísť je blbosť.. a všetko sa dá nejak vyriešiť..aj diaľka.. aj rodičia .. nevraciaš sa k spomienkam naňho len preto, že si sa vlastne vydala z trucu?

takajedna

tebe nevadi, ze klames tvojho muza a ty si ho mala od zaciatku len ako naplast,aby si zabudla na predosleho?(aspon mne to tak pride) nepodarilo sa a teraz vyplakavas...toto si mala riesit po rozchode-snazit sa zabudnut,vyhodit fotky a pod. a nie si najst hned druheho a este sa aj vydat...no chudak tvoj muz

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako mam nanho prestať myslieť - Fórum - ZDRAVIE.sk