Muzi a pisanie s nimi cez net, co to pre nich znamena?

Príspevok v téme: Muzi a pisanie s nimi cez net, co to pre nich znamena?
zelinkarka

ahojte. pisem si s jednym clovek cez net uz vyse roka a stale som ocakavala, ze sa to skoci, ze uz nenapise a bude bodka, ale nejak vzdy sa ozval aj po dvoch tyzdnoch mojho mlcania. chcem sa opytat ci je mozne si s niekym pisat tak dlho iba z kamaratstva alebo z nudy, viem kazdy je individualny, ale ja som prilis do toho zamotana a neviem realne sa na to pozriet...mne sa na zaciatku velmi pacil, aj ked iba cez net sme sa spoznavali a preto som mu aj casto pisala, ale potom som si vzdy povedala a dost a on sa nakoniec vzdy potom aj tak ozval. stretnutie nebolo, nevyslo...prv on navrhol, potom ja a stale nic. teraz ho beriem uz inak, kamaratsky...ale stale mozno taka zvedavost, ze aky je nazivo a co ak...len nechcem byt za brdzu, co ma mozno aj ked iba malinku nadej. skratka viete mi povedat, ze ci muzi si mozu s niekym pisat aj cisto iba z nudy, kamaratskych dovodov aj vyse roka? temy preberame hocijake, zabrdame do seba, aj sme sa pochytili. ma vyznam ho este volat von vobec? asi hej sak aspon nebudem nic lutovat a spoznam ho...dakujem

sade8

mozno sa mu s tebou len dobre pise preto sa ti ozyva stale...vsak stretni sa s nim ak bude chciet ta zvedavost ta bude stale prenasledovat