Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bakalárska práca - vyziva

Príspevok v téme: Bakalárska práca - vyziva
Ivco22

Zdravim,

Nasla by sa tu prosim vas nejaka dobra dusa ktora by mi pomohla s 3 otazkami k obhajobe bc prace? Mam vela ucenia na statnice z vyzivy a nestiham tie otazky vypracovat. To len par viet k tomu ja to uz potom nejako obkecam :)

1. Existujú rozdiely vo využiteľnosti vápnika počas dňa? Ak áno, kedy je najvhodnejšie prijímať vápnik ako suplement a v akej forme?
2. Aký môže mať zinok význam vo vzťahu k príjmu toxických látok a ktorých?
3. Aká je situácia z hľadiska prirodzeného výskytu jódu na Slovensku?

Dakujem

Ivan

lilyiankaa

a čo keby si poprosil svojho konzultanta? samozrejme tym nemyslím, aby ti to vypracoval, ale len nejak pomohol, kde by si mohol napr nájsť odpovede na svoje otázky ...

Ivco22

No aby som upresnil problem ktory tu nastal k bakalarke:

1. Bakalarka je moja, sam som ju pisal kazde slovo za slovom
2. Nepodarilo sa mi spravit jeden predmet do datumu statnic, musel som si spravit rok na viac. Ked som predmet v january spravil tak som sa venoval inym veciam.

Poziadal som o pomoc, nepriatelsky ste sa voci mne zachovali + tie vase falosne obvinenia. Nemate dovod mi verit nepoznate ma. Myslel som ze tu na stranke budu dospely a inteligentny ludia. Necakal som ale toto...

Pekny den

TinaM

Jedine, ze by autorom jeho bakalarskej prace bol niekto iny. V tom pripade vyber z vrecka dalsich par sto eur a nech ti spravi aj obhajobu. A za par tisic eur sa mozno da aj preoperovat a bude za teba aj statnicovat ;)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bakalárska práca - vyziva - Fórum - ZDRAVIE.sk