Plúcne chlamydie

sunie

Danielka citala som ze treba na to dlhodobo uzivat antibiotoka a daju sa vyliecit, tak neviem teraz. ale aj toho sa bojim lebo mi byva z ATB dost zle a vraciam, takze si neviem predstavit brat 4 ATB za sebou....
a neviete mi poradit ktore antibiotika su najucinnejsie na zlikvidovanie plucnych chlamydii?

danielka

asi pred rokom mi tež zistili pľúcne chlamýdie. začalo to tým,že asi od septembra do novembra som mala opakovane infekt dých. ciest, vybrala som troje antibiotiká,absolvovala som rôzne vyšetrenia od krčného, cez alergológiu až po pľúcne, kde mi nakoniec zistila vynikajúca lekárka (týmto pozdravujem pani doktorku Šimovičovú, ktorá už žiaľ neordinuje) chlamýdie. brala som asi tri alebo štyri dávky antibiotík, aby mi znížila tú hodnotu. vraj je to infekcia 21. storočia a postihuje dnes naozaj veľmi veľa ľúdí, lebo k jej šírenia dopomáha hlavne aj klimatizácia, ktorá je dnes už naozaj všade......a ešte niečo ma napadlo, vraj sa už z toho nedá vyliečiť, dá sa to len upraviť a naďalej sledovať, takže všetkým "nám" prajem veľa zdravia a trpezlivosti.

Ivka 1

Sunie mal by Ti zabrat Solmucol. Uziva sa 3 x denne.Rozpusta vsetky typy hlienov a tym ulahcuje vykasliavanie a tlmi drazdivy kasel. Na skvapalnovanie hlienov z prirodnych doplnkov je vyborny oreganovy olej alebo cesnakove tablety s tymianom.

sunie

zistili mi ich prednedavnom, beriem zatial len citrovital a koloidne striebro kym sa dostanem k alergologicke a potom sa uvidi. dost ma sklamalo ze to vobec lekari nepovazuju za podstatne liecit, vraj to ma kazdy druhy clovek....
lenze stale ma priserne dusi, je to dost neprijemne a nic na ten kasel nezabera. neviete poradit ucinne na kasel co dostat v lekarni a aj zaberie?

RNG

tema na plucne chlamidie(chalamidia pneumoniae) tu uz bezala.
Prenos je kvapockovou infekciou, liecenie dlhodobe(rok) kombinaciou silnych antibiotik,metronidazolu a NAC(protokol dr Wheldona a dr Vanderbilta)
Spomenul som tam moznost liecenia Samentom/Vilcacora,oreganovym olejom a GSE.

dadka

ahoj,tie plucne potvorky som mala pred rokom a teraz ich mam zas.neustale sa vracaju a napriek niekolkym antibiotik sa nie a nie ich zbavit.najhorsie na tom ale je ze ich dostala aj moja desat rocna dcerka.prave som douzivala dalsie antibiotika tak dufam ze nastane zazrak a uz budem mat pokoj.a co najhorsie mojej dcerke pani doktorka odmieta urobit opakovane testy,vraj je to drahe!tak co robit,ako liecit seba a rodinu ked doktorka nema zaujem?!

kika1

ja som si par mesiacov sledovala teplotu,bola zvysena a tak sa prislo na chlamydie.brala som antibiotika,o por mesiecov mam prist na testy...tak uvidime...dufam ze sa to uz nebude opakovat...