Plúcne chlamydie

RNG

Citrovital je uboha, velmi slaba napodobnenina citricidalu. Nemarni na nu peniaze a zaobstaraj si pravy povodny citricidal(60%) alebo GSE z firmy NutriBiotic, ktore obsahuje 33% povodneho patentovaneho citricidalu.
Citricidal nie je vobec placebo, lebo je velmi ucinny na rozne nakazy, dokonca aj na tie, na ktore atb nestacie(MRSA, VRE, clostridium difficile...)

Xixino

Ono tie bolesti dost suvisia s kvasinkami, ked chlamydie telo oslabia tak kvasinky ho dorazaju, tipujem ze asi mas aj taku suchsiu alebo popraskanu kozu, trpnutie ci obcasne skakanie svalov a nenormalnu chut na sladke...ak ano tak je to tym. RNG tiez si myslim ze ked sa neberu ATB tak treba to niecim inym nicit, mozno este raz vyskusam Citrovital, ale mam pocit ze to je take placebo len. Este mam v plane vyskusat Samento/Vilcacoru a extrakt z olivovych listov ak to zozenem.

mifka

Priatelia,dnes asi o 18 h.asi na STV 1 al.2 ide relácia FOKUS a téma je CHLAMYDIE. Zistite si to presne a pozerajte,snád nám to kompetentní lekári pomôžu objasniť,a pomôže nám to zbaviť sa tejto choroby a vyliečiť sa a byť zdraví a plný sily,ako pred chorobou. Zijeme veľmi rýchlo a tá choroba nás zastavila a musíme sa teraz zaoberať aj sebou. No treba sa prispôsobiť svojmu stavu a ide to,aj ked úplne inak.

mifka

Huhu,tá únava a slabosť súvisí s hustotou krvi a zamorením? Ešte tomu úplne nerozumiem,ale infektol.mi tú jednu tbl.acidofol.(obs.železo)povolila.Ako teda vyčistiť krv a zriediť.(pijem viac vody)Každý druhy deň si dám Anopyrin 100. Včera som jej vravela,že nemôžem chodiť,lebo mám kruté bolesti v kolene a bedr.klboch na chrbtici pri kostrči. Bolí a trhá to celú noc. ja som brala aj Glucomed 625 a súčasne atb.Ciprofloxacín 500. Asi sa to navzájom neznáša a zasiahlo to nerv.dráhy v nohách. Veľmi to bolí a kedže mi povedala,že to bude riešiť ortopéd po dobratí liečby chlamýdii,som neistá a neviem,či to robia atb.al.moja artroza kolena. Chcem na pár dní vysadiť všetky lieky,aby som zistila,či tá bolesť ustúpi. Ináč mi povedala,že bolesti klbov môžu súvisieť s inf.chlamíd.pneu.

RNG

Xixino, ked mas silne zamorenie v tele z roznycyh mikrobialnych toxinov, detoxifikacia chlorellou alebo inymi absorbentmi je citelna pomerne rychlo.Tak isto podpora tvorenia hlienov a ich rozpustanie NAC(acc) ti pomoze telo odmorit. Mozna to pomoze ciastocne aj odmaskovat, tak aby sa telo mohlo ucinnejsie branit(poznava tak zamorene bunky), tiez obnovenie crevnej flory vyraba az 70% protilatok pre telo, tj je to vsetko citelne, ale ziadne z nich priamo nezabija rozne formy chlamidie, co je potrebne, ked sa telo z toho nevie dostat na vlastne usilie.

Huhu

Chlamydie zahustuju krv. Vysetrenie krvi nic neukaze, lebo krv ma rovnake zlozenie. Problem je v tom, ze jej je menej a je velmi husta. Takze clovek nedokaze normalne zit a citi sa rovnako, ako ked strati cca 1 liter krvi.

Xixino

No ano, uz som stihol vyskusat aj niektore z prirodnych lieciv, ale ze by ma nejak ohromili by som nepovedal. Napriklad vobec nijaky efekt som necitil z Citricidalu (GSE), ani z kokosoveho ci oreganoveho oleja a ani z lapacho caju. Naopak velmi mi pomohlo kvalitne probiotikum s Chlorellou na obnovenie mojej rozblaznenej crevnej mikrofolory z tych silnych ATB, to ucinkovalo na 100% a aj to dost zamedzilo vytvaraniu plesni na jazyku. Z volnopredajnych liekov citim ze mi zabera ACC Long a trochu aj Bromhexin kvapky na kasel. Ale neviem si este poradit s ocami - tie zilky nie a nie zmiznut, Sumamedom500 sa to na tyzden ukludnilo ale po dobrani to zas nabehlo v plnej sile, co s tym???

RNG

Xixino, aspon vidis, pre co sa pokusam nahradit antimikrobialne chemikalie antimikrobialnymi potravinovymi doplnkami. Najma ked ich mas brat velmi dlhy cas, ako v pripade tejto pliagy.
O ucinnosti menovanych potravinovych doplnkov nemam ziadnu pochybnost, sam ich pouzivam niektore uz vyse 17 rokov, podla potreby a odvtedy som nevidel ziadnu chemikaliu, schvalenu ako liek, ktore som pred tym bral velmi casto, lebo mam od mala naklonnost na nakazy hornych dychacich ciest.

Xixino

Cloveka uz hocico dokaze odrovnat, kolko svinstva dokaze sposobit nejaka krpata bakteria, to uz jak sa ma clovek chranit, setko aby bolo vopred vydezinfikovane? Ludi tazko vo vnutri vydezinfikovat.

Xixino

Bol som uz na mnozstve vysetreni aj u ocnej, dala mi kvapky a mast, no este viac sa mi to zhorsilo, tak isto ani volnopredajne kvapky nepomohli a tie silne ATB na chlamydie to cele len dorazili. Si nevies predstavit jak zle mi bolo po tych ATB, najviac po Sumamede(Azitrox) - motaky, divne videnie, triasky, silne depky, plesne na jazyku, som bol na infuziach z toho. A po Doxyhexale tiez som mal triasky a plesne. Ti poviem ze nikdy v zivote som toto nezazil este to su certove lieky hento, alebo som cert ja a sibe mi, ale skor to prve.