Plúcne chlamydie

Xixino

No vzdy som bol zdravy az dokym na mna niekto hodil tuto bakteriu (asi aj viem kto), problem je ale veliky a uz treti mesiac som z toho na nervy, neviem sa zbavit prieduskoveho kasla a mam zilkave oci. Pri pomysleni ze by som sa musel do konca zivota napchavat ATB a zit v bolestiach ma desi tak sa nediv ze som taky hystericky, mam na to dovody.

mifka

Xixino,môj priateľ mal takto zasiah.oči. Zájdi k očnému nech vylúči očné vady. Mne to robil dakedy vysoký krv.tlak,alergia,neonky,klimatizácia...Pomôžu kvapky do očí,dostatok spánku...

mifka

CHi-ty sa na ne tak hneváš,že už určite zmizli od strachu...:) Ja už nekašlem a je mi fakt lepšie. Teraz je na rade posilniť imunitu...

Xixino

Mali ste niekto s plucnymi chlamydiami tiez problem so zilkatymi scervenanymi ocami??? Ako ste to riesili, ucinkovalo vam na to nieco??? poradte prosim, dakujem.

Xixino

Po intenzivnej hardcore liecbe dvomi Sumamedmi500, Azitroxom500, Doxyhexalom200 sa to vobec neporiesilo, dokonca ani ten kasel, navyse pribudol problem aj s plesnami a mal som strasne sokove stavy a divne pocity po dobrati tych ATB liekov!!! Naco to aj predpisuju ked to viac skodi ako lieci boze moj, to je uz na zaplakanie. Toho cloveka od ktoreho som tie plucne chlamydie chytil by som strasne dobil, mozno ze to by mi skor pomohlo jak tie ATB co som pojedol uz.

mifka

Pre huhu,prečítala som si letáčik k atb.CIPROFLOXACIN a tam bolo písané,že neužívať v rovnakom čase atb.a prípravky obsahujúce železo,zinok,horčík,hliník,vápnik,včetne multivitamínov.

Xixino

Tiez mam tie plucne teroristky, lekari to moc nechcu liecit pokial clovek nekasle, ono sa to vlastne ani liecit neda (tak ako borelie ci mykoplazmy vzdy to ostane v krvi), po liecbe ATB sa to vracia takze treba to len uspat v tele silnou imunitou a jest probiotika, enzymi, vitaminy s mineralmi, detoxikovat Chlorellou, bylinnymi cajmi, ovocim a zeleninou, atd., moznosti je vela takze vzdy sa da nieco poriesit. Antibiotikami sa len zaplesnite a znicite si imunitu este skor ako by to stihli chlamydie. S pozdravom Xixino.

jajkuska

ahoj, ja som si dala tiez vysetrit chlamydie u dr.a mam IgG negativne a IgA 1,57 (hodnota ma byt do 0,9).vraj to netreba liecit antibiotikami.
mam zvysenu sedimentaciu 55/71 a som anemicka. som sa jej pytala ci to nema suvis a vraj ze nie. moze to byt z toho? pripadne predsa len sa mam liecit

jajkuska

ahoj, ja som si dala tiez vysetrit chlamydie u dr.a mam IgG negativne a IgA 1,57 (hodnota ma byt do 0,9).vraj to netreba liecit antibiotikami.
mam zvysenu sedimentaciu 55/71 a som anemicka. som sa jej pytala ci to nema suvis a vraj ze nie. moze to byt z toho? pripadne predsa len sa mam liecit

RNG

Neviem, akym sposobom moze byt chlamydia saphrophyticka
en.wikipedia.org
a neviem, co to ma spolocne so zelezom.

Kto ma malo zeleza, si ho musi doplnit, to je samozrejme a kto ma chlamidie, musi proti nim bojovat prostriedkami na to klinicky ucinnymi, ci uz su to oficialne schvalene lieky, alebo ucinne prirodne doplnky.