Plúcne chlamydie

rastlina

Ahoj dada,
mam poznatky , ze produkty alternativnej mediciny dokazu znicit chlamydiove infekcie.Ak mate zaujem vediet viac napiste na moj mail. Vela zdravia zela
M.Kolozvaryova

jozef1956

zdravim všetkych,mne to začalo vo februari kašlal som krv vtedy zistili iba nejake bakterie a streptokoky,po preliečeni sa mi to po 5 tyždnoch vratilo unava,potenie,podla CT asi tep 104 teraz som na doxybene tyžden este mam na 20 dni,objednavka u imunologa,moze niekto poradit co to je IgG hodnota je tam 79,00 pri chlamidia IgA je hodnota 1,10 tiez pozitivne.mam to bez horučky a kašla ostava unava,potenie a tep

jozef1956

moze niekto poradit nasli mi chlamydia pneumoniae IgA 1,10 a chl.IgG 79,00 co to je IgG,bol som pn febr. a marec po 5 tyždnoch sa mi vratila unava,potenie,tep z CT teraz som od 19.5.na doxybene,mam to bez kasla ale vo februari som kaslal krv tym to vlastne zacalo,

ada8š

Dobrý deň vie mi niekto povedať ako dlho sa budem liečiť na chlamydie už som mala 4 krabičky antibioti a stále kašlem dakujem

Pavol123321

Chlamydie sú podľa odborných štúdií oveľa častejšie ako sa zdá. Odporúčam všetkým, ktorí majú podozrenie a liečia sa dlhšie bez úspechov poriadne si preštudovať stránku www.chlamydie.info, kde je to podrobne rozobraté a v češtine. Je tam aj opísaný liečebný postup. Trochu jednoduchšie je to popísané na www.chlamydia.sk, tomu porozumie každý.

ivkanella

Ahoj lubinkah,no nechcem ťa strašiť,chlamýdie sú veľmi zákerné,ak si si to ešte nezistila nájdi si stránku chlamýdie a tehotenstvo,tam sa o tom dočítaš. Ja mám tehotnú švagrinu a pre istotu k nej ani nechodím,je to strašná pliaga.Prajem ti aby si mala negatívne výsledky a všetko dobre dopadlo.

lubinkah

AHOJTE,SOM V 31.TYZDNI TEHOTENSTVA A MAM PROBLEMY S KASLOM.K PLUCNEJ DOKTORKE CHODIM AKO NA KLAVIR.TERAZ MI ZOBRALA KRV
CI NEMAM CHLAMIDIE. VYSLEDKY ESTE NEMAM. ALE VLASTNE SA CHCEM SPYTAT NA CHLAMYDIE A TEHOTENSVO. AKO TO MOZE OVPLYVNIT DIETATKO.

babee

Pripajam jednu dobru radu, neviem sice stale, co mi je, ale uz 4. mesiac som chora a vzniklo to z nedoliecenej chripky. Takze podla symptomov som dospela k tomu, ze zrejme pojde o plucne chlamydie. Konecne som plucnu lekarku donutila k tomu, aby mi spravila vysetrenie na chlamydie lebo ta mi bez vysetrenia na alergiu predpisala protialergicke lieky, napriek tomu, ze som ju ubezpecovala, ze to je infekt. Bud. tyzden maju byt vysledky, tak som zvedava. Vraj sa u nas robi len jeden druh testu, lebo na internete som sa docitala, ze existuju 3 druhy a najlepsi je ten najcitlivejsi, ostatne 2 nemusia chlamydie ani zistit :-( . No aby som dosla k tej rade, za tie 4 mesiace co marodujem s tymto infektom (príznaky: trubivy kašel, pocit slabosti, ked nieco spravim alebo ked pridem zvonku, niekedy mi bolo vnutorne zle az doslova na odpadnutie) som prisla na to, ze mi zabera cesnak - vela cesnaku. Tak sa teraz dopujem cesnakovou pomazankou (zmiesat majolenku Hellmans, struhany eidam a cesnak, k tomu zajedat cerstvu uhorku) behom dna zas jablko s cesnakom a este k akemukolvek inemu jedlu. Treba si potom lahnut, lebo po cesnaku sa Vam znizi tlak a zaspite, ale to je dobre, lebo cesnak Vam sposobi, ze sa vypotite. Kasel sa mi zmiernil a prestalo mi byt tak vnutorne zle.

ivkanella

Tak si tu čítam tieto príspevky a pridám aj svoj.Ja sa trápim so všetkými 3 typmi chlamýdií už roky a nie a nie sa ich zbaviť.Tie bolesti krížov,kĺbov,svalov, nôh,vaječníkov,potenie...veľa písať,pochopí iba ten kto to zažil.Ako tu niekto napísal-to je skoro na invaliditu,alebo psychiatra,lebo toto nie je život,ale iba nútené prežívanie.
Nečítala som všetky príspevky,ale skúšal sa niekto z vás liečiť KOLOIDNÝM STRIEBROM ? Ak áno napíšte prosím. Vďaka.