Plúcne chlamydie

mifka

Acidofolan obs.v 1tbl.14mg.železa a som anemická. Ako to vplýva na chlamýdie? Co to znamená saprofytická bakt.A to ešte chcem pridať nejaké minerály. A začala som viac piť odstatu,al.filtrov.vodu.lebo som mala závrate a potom to prešlo.

mifka

Pľúcne chlam.ma obrali takmer o všetku energiu. Je to subjekt.pocit,kt.som začala riešiť. Zistili ich v r.2008,preliečili sa a teraz sa v lete vrátili v plnej sile. Napadli mi dýchac.org.,klby,mozog,oči,srdc.cievny systém...Neskutočná únava ma dohnala k infektol.a tá ich potvrdila a vysoké. Nasadila atb.Ciprofloxacin-Teva 500mg 2xdenne,6týždňov. Lekárka mi poradila aj altern.CHlamydil Extra a ja som si sama doordinovala ešte Opti Tensin(extrakt z listu olivovníka)Acidofolan(železo,kys.list.,B12),Imunoglukan P4H a GSvitaminy E,Selen,Zinok. Pred užitím atb.sa vždy najem a ost.doplnky užijem až 4hod.potom. Počas liečby nepijem mlieko. Len trochu syra a tvarohu. Jem čerstvé jablká a večer 1tbl.probiotika. Je mi lepšie,ostali len bolesti kolien a bedr.klby vedľa kostrče,bolí to aj v noci. Tu ešte nemám stanov.diagnozu. Artroza al.iné,kedže sa mi nedá ísť dolu kopcom,al.do drepu a stuhnú aj pri sedení s ohnut.kolenami. Asi mi chlam,naručili imunitu,ale po dobratí atb.uvidím,čo dalej.

RNG

Myslim, ze Ch.trachomis je ovela lahsie znicitelna, ako Ch. pneumoniae, bezne s nou lekari nemaju extra problem.
Na mykoplazmicke infekcie odporucam najma oleuropein(extrakt z olivovych listov) pripadne v kombinacii s GSE(citricidal) Na niektore je ucinny aj oreganovy olej, tj jeho aktivna zlozka, carvacrol.
Tiez aj Samento/prima una de gato, ale to nemam osobne odskusane, to len tvrdia rozni lekari, co sa tym zaoberali

RNG

Na prirodne doplnky odporucam 2 x 20 kvapiek Samento, 3 x 2 kapsule oreganoveho oleja(pozri napr na silny produkt firmy NOW, kde je v kazdej 180 mg kapsuli 100 mg carvacrolu) 2 x 300 mg oleuropeinu(extrakt z olivovych listov, musis si vypocitat davku oleuropeinu podla jeho obsahu v kapsuliach na potrebnu davku), 60 kvapiek GSE do litra vody, postupne brat po malych glgov cely den, a 2 x 600 mg NAC
Pomoze brat rano na prazdny zaludok aj cistiaci enzym, ktory pomoze odmaskovat skryte vnutrobunecne L-formy, napr silny mnohozlozkovy Digest Platinum.
No a samozrejme probiotika, vlakniny na rozmnozovanie probiotik, lebo tieto produkuju az 70% obrannych latok, ktorymi nase telo disponuje.
Wheldon spomina pulzy, tj vynechat pouzivanie na tyzden, aby sa spory (tretia forma Ch.P.) vyliahli a potom ich antimikrobialne znicia.
Inac spor sa neda znicit nijak zatial, mozno niecim ako elektricke polia so zaperom, ale na to zatial je primalo skusenosti alebo istoty.

Maoam

RNG, plati na chlamydiu trachomatis (urogenitalny trakt) a mykoplazmy a ureaplazmy to iste, alebo je na to ina terapeuticka schema?

RNG

Tu mas o tom viac, ked sa o to zaujimas
www.cpnhelp.org
kde uvadza rozne odporucene atb, ich davku a pomocne doplnky k liecbe.
Ja osobne by som samozrejme nebral najmenej vyse roka 3 chemikalie s hromadou postrannych ucinkov, pricom nie kazdy na tom protokole bol kompletne vylieceny, len znacna cast, tj je to ucinny protokol.
Moj vyber je antimikrobialne potravinove doplnky so zaberom casto ovela vacsim, nez atb. a to bez skodlivych postrannych ucinkov.

Maoam

RNG, bol by si taky mily a napisal mi este raz aka je liecba, ktore ATB presne, v akom davkovani po aku dlhu dobu, pripadne ktore kombinacie ATB, spolu s Metronizadolom a NAC? Dakujem. Mame pripad v rodine a je to dlhorocna zalezitost. Dakujem pekne za pomoc. V akom davkovani tie ostatne veci, ktore si uviedol ?(oregano a ostatne). Este raz dakujem za tvoju ochotu.