Krcna chrbtica a poruchy videnia

Príspevok v téme: Krcna chrbtica a poruchy videnia
samuelka

chcem sa aj pripojit ,, mam problemy uz 6 rokov ,, a neviem si dat rady ,, zacalo to ked som mala 21 rokov ,, , z nicoho nic som dostala jemny zavrat ,ked som rano sla do prace ,(este doma) dostala som taky divny pocit do hlavy vzadu na temene ,, uplne ako keby to tam vzadu ani nebolo moje ,len som pozerala co s a somnou deje , ako keby som to ani nebola ja ,, ... mala som pocit ako keby som mala spomalenu koncentraciu ,nevedela som sa riadne sustredit , bola som v strasnom strese co s a somnou robi ,ale hlava ma nebolela ani nic ,odvtedy som zacaal behat po DR ,, bola som na magnetickej rezonancii, CT hlavy,rentgen chrbtite ,odbery krvy a nic mi nezstili , obstreky do krku ,, potom som zacala mavat napatie v hlave na vrchu hlavy ,, ale nikdy ma hlava nebolievala ,, aj ked tak iba tak znesitelne ale malo,, neurologicka ma vypoklonkovala s tym ze som mlade dievca a mam si uzivat zivot a nie mysliet na hluposti , ze som zdrava a a nic mi nie je ,, ja som sa stym teda nejak stotoznila , lenze po case som zacala dostavat tlaky do praveho oka ,, pocit skulenia ,, pocit tahania na pravej strane hlavy ,, a tlak v pravom ,oku ,pochodila som ocne a zasa nic ,, vsetko ok,, potom som zacala mavat poruchy videnia , odrazu sa mi zacne stahovat videnie ,zacnem zle vidiet ,zacne to pravym okom ,prejde to na lave ,na lavom vidim take vseliake tocene povrazy ako s ami to tam vsetko hmyri,, po viac ako pol hodine tp zacne prechadzat ,,, uz s a mi to stalo asi tak 10 krat , prvy krat ked s ami to stalo ,som bezala na ocnu pohotovost ,ale zasa nic ,, ked to prestane ,, tak mam stale pocit takeho zleho videnia , ja to ani neviem vysvetlit poriadne , po doktoroch uz nechodim ,lebo mam pocit ze sa na mna pozeraju ako na debila , a ja si myslim ze je to vsetko krcna chrbtica , bola som aj na masazi ,ale nepomaha mi to ,, co mam robit??

Al455

Mam presne to iste. Uz som bol 2x u ocneho a na pohotovosti a povedali mi ze je vsetko v poriadku. Vie mi niekto pomoct ?

Anita6526

Migrena s aurou bez bolesti hlavy ...mam to aj ja ....si tam rozne priznaky precitaj si o tom na google a ludia toto je stara tema autorka uz na nu davno zabudla