Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ošetrenie pleti plazmovými tokmi

muc

zeny majte rozum!!!! vyrobcovia kozmet. pripravkov a kozmet. salony ziju z jesitnosti zien. spravna zivotosprava, pitny rezim, dostatok spanku, eliminacia stresu , kvalitne kozmeticke pripravky a cielene doplnanie vitaminov a mineralov je to, co organizmus udrzi v kondicii. choremu, zanesenemu a vystresovanemu prislucha aj zvadnuta a utrapena tvar. nepomozu ziadne "zazraky" vo forme zehliciek, plaziem a pod. a uz toboz nie osetrenia, ktore sa ponukaju na zlavovych portaloch :-D

davina

No zial u mna takisto bez efektu,najlepsie bolo, ked som uvidela slecnu, ktora mi to robila, mala akne aj jazvicky...keby to bolo take uzasne tak ich nema ani ona.

mata27

Ahoj, myslím, že sú to vyhodené peniaze - bola som na tom 2x a žiadne zmeny som nezaznamenala... Robili mi akné, rozšírené póry... proste nemalo to žiadny efekt...

acne skin

Ahoj ja som na tom bola, je podstatne aky problem riesis. Ja som bola na akne a naozaj to pomaha a znizuje zapal, hlavne velke vyrazky, a zbavuje to cervenych fliacikov. Ale jedna procedura nestaci.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ošetrenie pleti plazmovými tokmi - Fórum - ZDRAVIE.sk