Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Telove spreje

Príspevok v téme: Telove spreje
faidra8

zdravim,
chcela by som v lete, ked budu horucavy skusit nejake osviezujuce telove spreje, ktorymi sa clovek moze osviezit pocas dna...
problem je ten, ze viem, ze ich robi avon a oriflame, a su dost popularne, ja ale nemam moznost si z tych katalogov objednavat, nikto v okoli s nimi nerobi... preto by som vas chcela poziadat o radu, ci nieco podobne nerobia aj znacky bezne dostupne v drogeriach, hladala som v DM, ale nenasla som nic... dakujem :)

faidra8

dakujem dievcata, bola som v DM a nasla som len melonovy od Alverde, ale vonia pekne :) paci sa mi aj ten mimibazar, na leto sa asi zasobim odtial :)

Catali_na

chod na mimibazar.sk a do názvu zadaj telový sprej a do značky avon/oriflame.. na mimibazari niektoré produkty z avonu/oriflame najdeš aj lacnejšie. Zarátaj si také 1.5€ poštovné a sprej ti príde na poštu a je to :)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Telove spreje - Fórum - ZDRAVIE.sk