Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je povinnostou zeny varit a prat muzovi?

Príspevok v téme: Je povinnostou zeny varit a prat muzovi?
WinniePooh

Mam pocit, ze zijem v minulom storoci. Netvrdim, ze nepoznam chlapov, ktori su uvaria a operu aj sami ale vacsina v okoli to nerobi! Akoby zena nechodila do roboty a nemala sama toho vyse hlavy, co si o tom myslite? Ja osobne si objednavam menu a to mi staci na obed aj veceru, kedze chodim o 5 domov, veceru mavam uz len velmi lahku. Varim len raz, max 2 a peciem raz v nedelu. Nechapem, ako moze nejaka zena prist unavena z roboty a este sa starat o velke dieta?

Vemeno

Manzelstvom viac trpia muzi, ako zeny, by som povedal. Zeny sa vacsinou potrebuju na muzovi len psychicky "odbavit" a riesit si svoje mnohopocetne komplexy z nedokonolaje postavy, alebo od strasnej zavisti inym.

soffa

vsade je ta emancipacia,tak si myslim ze to je aj vo vareni aj v prani,vysavani,utierani prachu a pod.no kto si jak vychova tak ma.urcite nie je pravom varit muzovi a starat sa onho ako o male dieta,ale ako to tu uz bolo spomenute,ak varim,navarim aj jemu ak periem vyperiem aj jemu.dneska ty mne zajtra ja tebe!vzdy je to o komunikacii a dohodnuti sa.ved predsa nezijeme v dobe ladovej;-)))

kto

WinniePooh Včera 15:59 - a ja zas zijem asi v buducnosti, ked je zena sikovna, ale leniva, nic sa jej nechce doma robit.

GoFruit Včera 17:54 - ja. Navarim, riady umyjem, upracem, vanu, umyvadlo, zachod vydrhnem atd.

sdfgsdfg Včera 21:18 - co sa stazujes, na co ? Keby si prisiel domov, vsetko robil sam a zena unudena docita Facebook a ide spat unavena z nicnerobenia ?

orol

V normalnych rodinach pri normalnych manzeloch a za normalnych okolnosti varit a prat je pravom zeny.

-ranajky si robim vzdy sam a na 95% aj veceru ( varene jedlo na veceru nechceme )

-zena vari obed

-inak zeny su pracovitejsie a vytrvalejsie a obdivujem, ako dokazu robit aj 3-4 veci naraz

-ale pri tomto sposobe zas aj dostkrat veci dohukaju

P.s- no a ked je odcestovana, musim robit vsetko.

MultiLevel

boze, ake krasne dve temy tu su... :D
Nie, povinnostou zeny nie je varit a prat MUZOVI...skor by malo byt v jej zaujme, aby sa mala z coho najest a co si obliect. Snad ked periem, operiem aj jemu...snad ked varim, navarim aj jemu.
Najdite si mile zienky chlapov, s ktorymi sa da dohodnut. Ja viem, ze ten moj nenavidi umyvanie riadu, ale miluje varenie. Tak prosim, ty varis, ja umyvam. Nenavidi vysavanie, ale ma rad utieranie prachu (neviem preco), takze i to sme si podelili...
Zena nema byt v domacnosti sama na vsetko, ani to nema byt pre nu povinnost. Skor sa treba s laskou starat o vsetko s tym, ze polovicka vzdy pomoze :) Aky ideal, cooo? :)

doubledog

ako svoj prvy prispevok som napisal, ze ano, zena sa ma v tomto zmysle o muza starat.

reakciou boli posmesne otazky, ze ci sa o seba neviem postarat, pripadne ze zijem v inej dobe a mam sa zobudit.

takze vyhrady adresujte skor sleeperke a sonji :)

a trochu si rypnem:
kolki z vas maju dlhorocne fungujuce manzelstvo s detmi, ze mate take plamenne reci?

Maoam

doubledog: tak tento prispevok si mohol dat na zaciatku, ako prvy...;-)

samozrejme, ze je to tak, preto su na svete aj zeny, aj muzi a obe pohlavia disponuju svojimi schopnostami a danostami tak ako to ma byt a to, do coho clovek osobne ide (vztahy, manzelstvo) je jeho osobna volba, pre ktoru sa sam za seba rozhodol a tym padom nesie potom aj nasledky svojho rozhodnutia

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.