Je povinnostou zeny varit a prat muzovi?

Príspevok v téme: Je povinnostou zeny varit a prat muzovi?
WinniePooh

Mam pocit, ze zijem v minulom storoci. Netvrdim, ze nepoznam chlapov, ktori su uvaria a operu aj sami ale vacsina v okoli to nerobi! Akoby zena nechodila do roboty a nemala sama toho vyse hlavy, co si o tom myslite? Ja osobne si objednavam menu a to mi staci na obed aj veceru, kedze chodim o 5 domov, veceru mavam uz len velmi lahku. Varim len raz, max 2 a peciem raz v nedelu. Nechapem, ako moze nejaka zena prist unavena z roboty a este sa starat o velke dieta?

Lulita

ak sa maju davaja ludia radi, ziskavaju obaja, ale naduvat sa, ze zena ziskava ovela viac, najma ak to povie priemerne zarabajuci chlap, ktoreho zena tiez musi robit, tak to vyznieva pekne smiesne

Lulita

Sejla - :D ja tiez poznam take typy a veru je to tak ako pises, maju pocit, ze nie su dost dobre kym nejdu na 200% a potom to chlapi beru ako samozrejmost, ako to tu uz bolo spomenute

doubledog - tvojou chybou je, ze si myslis, ze si viac ako v skutocnosti si, to je cele

doubledog

nuz, ked niekto nevie pochopit, co a preco manzelstvom ziskava zena, tazko s nim viest diskusiu o nejakych zlozitejsich temach :)

mattoni-

ved dobre tak nerob nic. ale potom od muza nepytaj peniaze na nic, nechci od neho, aby opravil cosi ked nefunguje a neobracaj sa na neho ked treba nieco zariadit. uplne kazdy chlap si vie oprat aj spravit veceru, len je otazka ci vies aj ty spravit to, co sa inak akosi automaticky ocakava od neho.

Sejla

ano, sú hyperaktívne, lebo sú tým posadnuté... keby ich niekto nútil oddychovať s vedomím, že je v dreze špinavá šálka od kávy, tak by chytali absťáky

Sejla

sdfgsdfg oženil si sa s veveričkou:D ...to je ženský obsesívny syndróm (to som si teraz vymyslela). Niektoré sú posadnuté upratovaním a varením každý deň, kompenzujú si tak nízke sebavedomie.

sdfgsdfg

WinniePooh - prosim mohla by si toto povedat aj mojej zene? Ona pride vecewr z roboty - po 12 hod. sichte (maka v kozmetickom salone), plna energie a vzdy sa nas so synom pyta, ze chlapci, co vam uvarim? Ja jej hovorim, ze cely den makala, ze na obede sme kazdy boli a ze si urobime chlieb s niecim sami a ona sa urazi, ze nechceme, aby nam nieco uvarila! Ja toto nechapem z nej. Potom sa citim pri nej ako lenive prasiatko, lebo nemam tolko energie ako ona. A ona sa potom pusti do upratovania alebo ze nam nieco navari aspon na druhy den na obed a toto robi do 11-tej v noci a furt beha ako vevericka. Pomoooc. Preco som sa neozenil s beznou zenou? I ked ju neskutocne milujem, ale toto mi teda riadne vadi :(

Lulita

nerozumiem preco vstupom do manzelstava muz straca a zena ziskava? to je o com? doubledog? ta tvoja by bola fakt z tena nadsena do omdletia keby toto citala :)))

Lulita

kazdy ako si zariadi tak ma :) ja si osobne tiez myslim, ze teple jedlo staci raz denne, vecer uz nieco lahke, nastastie ten moj netrieska o stol vecer, ze chce rezen :)) ked upratujeme, tak si to podelime