Sukne Dolly

Reena

Podla mna su super, ja som objednavala dcere uz davnejsie z bazosa, su nove za 24 Euro, nemaju chybu su uzasne nariasene. Objednavaju si vsetky jej kamaratky tiez. Pozrite link na bazosi... Poznam pani, co ich predava. -odkaz odstránený-

verone

Ja jsem si ji koupila a je krasna a je mi 37a klidne v ni vyrazim do mesta .Musi se umet nosit a zvolit sravne doplnky.

zuska-bluzka

Ahoj, ja som si dolly kúpila akurát tento týždeň v riverparku a majú ich aj v retre v ba. je ich tam len pár kusov, ak si vyberieš inú vedia ti to objednať. z vlastnej skúsenosti odporúčam nekupovať tú najväčšiu za tých 84, je fakt dosť veľká, ja som zvolila detské M- ko za 72 eur a je mi dobré (mám 176 cm a 55kg) je krásna odporúčam :)

lilyianka

samozrejme je dôležité, kto si to oblečie .. musí to byť mladá baba alebo taká čo mlado vyzerá, tým myslím, že môže mať aj 27, ale môže vyzerať na 20 .... keby som to videla na žene po 30tke, asi by som si pomyslela svoje ...

Lulita

ja by som sa v nej chcela odfotit, muz ma este po babicke taky stary bicykel tak by som si nejake retro fotky mile urobila :))to je tak pre baby do 15 rokov, ja uz nemozem :)))

Dollynka1

noo podla mna su tie sukne brutalne...ak sa k tomu vies samozrejme obliect

fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net

u nas tento original kusok stoji 84 eur... a na inych weboch som sice nasla, ale farbene kombinacie boli hrozne :(