Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vincentka - ako inhalovať

22milos

Orbittka, prosim ta a ako ju pouzivas cez ten zvlhcovac? Nalejes je tam miesto vody? Alebo vodu a Vincentku riedis v nejakom pomere? Dakujem

petra_petra

Skoda, ze sa tu neda postnut obrazok. Toto je ta konvicka, ktoru tu uz vyssie spominali s koncentratom Vincentka na preplachovanie.

www.vincentka.cz

petra_petra

Ahoj, inhalácia je jednoduchá. Stačí, keď do nerezového hrnca naleješ Vincentku (cca 2-3 cm) a pomaly ju zahrievaš tak dlho, než sa začne uvoľňovať para (nesmie dôjsť k varu). Prehoď si cez hlavu uterák a opatrne sa nahni nad hrniec. Potom stačí 5-10 minúť normálne dýchať.

Alebo potom, ako písali viacerí vyššie - inhalátormi.

galjo

už je to tu dosť staré , ale v LIDLI býva v akcii Inhalátor. Ja ho používam a je to celkom ako lekársky. Mávajú to tak každé tri mesiace.

doubledog

na celkove odhlienenie je dobre spravit si pitnu kuru

pit 2-3 dcl Vincentky rano a vecer (nalacno) aspon 2, najlepsie ale 3 tyzdne

a pocas toho obdobia znizit prijem mliecnych vyrobkov

oleandrovnik

Ja som k Vincentke po operacii dostala injekcnu striekacku a postojacky nad umyvadlom si ju vstrekujem do oboch nosnych dierok. Niekedy ju vdychnem (to je neprijemne) alebo len tak pridrzim jednu dierku a vstreknem potom zas druhu, iba na precistenie. Je to zazrak ta Vincentka ja som spokojna. Vsetky rany co mam v nose po opracii sa mi pekne hoja.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.