Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nepravidelne bitie srdca

Príspevok v téme: Nepravidelne bitie srdca
_thomas69

ahojte,
uz na sebe dlhsie vsimam, ze obcas mi srdce udrie nejak silnejsie ako by malo, nestavalo sa to casto, asi tak 1x za den, no dnes sa tam asi nieco pokazilo a citim to skoro kazdu hodinu, pripadne pri vacsich nadychoch.

posledny mesiac som zacal chudnut - ziadne extremnosti, iba mensie a pravidelnejsie davky jedla a cvicenie na stacionarnom bicykli. mal som 95kg, teraz mam 90kg - moze to mat nejaky suvis?

okrem toho, tento tyzden mam skuskove, takze mam trochu otocene dni a noci + stres + kavu pijem tiez castejsie ako obycajne (asi 2x 0.4l kavy za den, 3 lizicky) a aby toho nebolo malo, tak po skuske si este zvykneme skocit na \\\"jedno\\\" pivco. inak nezvyknem takto casto tieto veci praktizovat. fajcim tak 1 - 2 cigarety denne.

ako postupovat? mam s tym ist za lekarom? moze to mat nejake trvale nasledky? alebo je to iba nejaka kratkodoba reakcia na ten moj zivotny styl v poslednych dnoch?

kabel

to su pravdepodobne ojedinele extrasystoly, nie je to nic vazne.
zaklad-znizit stres, doplnaj magnezium-vyssie davky, nepit privela kavy, primerane sportovat
Keby to pretrvavalo aj po zmene zivotospravy, alebo sa to stupnovalo, potom navstiv lekara

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nepravidelne bitie srdca - Fórum - ZDRAVIE.sk