FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Kedy sa hlasiť na urade prace?

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Kedy sa hlasiť na urade prace?" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Nesúvisiace so zdravím
    Jožka345676531.05.13 00:15??.??.37.200

Dobry deň, toto však zo zdravim nič spoločne nema, no ja naozaj nikde neviem najsť, že do kedy sa mam hlasiť na urade prace..

Skončila som strednu školu a na VŠ nejdem.. niekde počuvam žě do 15 septembra.. inde že do 7 dni.. prosim vas aka je pravda, pretože ja naozaj neviem čo mam robiť.. ďakujem.

• [zruseny23]31.05.13 14:01??.??.0.24

p.d. - presne :) Zdvihni telefón a zavolaj na úrad veď za to nič nedáš!

• p.d.31.05.13 13:53??.??.232.254

Kazdopadne sa informuj na urade prace socialnych veci a rodiny, aby si potom nemusela doplacat do zdravotnej poistovne:)

Na rady tuna by som sa velmi nespoliehal.

Ako napr.: "vytrhala som si chlpky v podpazusi, lebo mi tu tak poradili":)

• Ratka31.05.13 11:32??.??.115.47

tak ako písala sade8, že musíš, tak nemusíš, evidencia na úrade práce je dobrovoľná. ale môžeš si podať žiadosť do siedmich kalendárnych dní od skončenia štúdia, v tvojom prípade do 7.9. vrátane, nakoľko sa považuješ za študentku do 31.8., teda je za teba platené zdravotné poistenie štátom a rodičia dostávajú rodinné prídavky a aj daňový bonus. takže si užívaj prázdniny.

• p.d.31.05.13 10:25??.??.224.181

Do 7 dni po statniciach. Gratulujem.

• sleeper31.05.13 10:14??.??.11.184

Sústavná príprava na povolanie konci stredoskolakom až 31.8., sade8.

• sade831.05.13 09:41??.??.156.91

MUSIS na sto percent do siedmich dni ked skoncis skolu je to na stranke upsvar.

www.upsvar.sk

• anka8931.05.13 09:17??.??.203.32

ak chcu tvoji rodicia brat rodinne pridavky a ty si uzit prazdniny tak az v septembri a ak nie tak sa zaevidujes na urade prace aj tak nemas narok na podporu rodicia ta musia chovat do 26 rokov to je ta nasa demokracia ale odvody do zdravotneho poistenia a socialky poplati urad prace ale v tom pripade uz rodinne pridavky na teba rodicia nedostanu 23eur no ale aspon nieco tie 2 mesiace tak si uzi este prazdniny ak nemas niekde robotu

• Lulita31.05.13 08:52??.??.36.191

do 3 dní tusim, cim skor, aby ti isli odvody do zdravotnej poistovne inak budes samoplatca

• sleeper31.05.13 00:19??.??.14.176

Myslím že po strednej si celé prázdniny ešte študent, tak staci v septembri. Inak každý iný do sedem dní. Ale opýtala by som sa na úrade práce.

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch